İelev vs eyüboğlu

viconia soruyor: 10

Merhaba,

Eyüboğlu ve ielev arasında kaldık. Eyüboğlu ile ilgili bol yorum var genelde de olumlu yorumlar ama ielev konusunda pek bir yorum bulamadım.

Tecrübesi/duyumu vs olanlar varsa paylaşabilir mi acaba

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


viconia

İelev Veli'si yok mu hiç aramızda :(


london
london

anadolu yakasındada ılkokul ve ortaokul seneye acılıyor bunu yazmayı unuttum

okul demek ıyı yabancı dıl demek
mef e ısık a terakkııye 40-50 bın tl neden verırler anlamıyorum


sourtimezz

Sevgili london, Kanada ilkokulunu biraz daha derinlemesine araştırın kesin kararınızı vermeden derim, biz de görüştük ve başlangıçta çok etkilendik ancak biraz kazıyınca çok ciddi tutarsızlıklar farkettik söylemlerde. Kanada tarafı değil ama Türkiye bacağı biraz kafa karıştırıcı.


modena

merhaba herkese, özellikle eyüboğlu için üye oldum buraya. Biz geçen yıl eyüboğlu erenköy e verdik çocuğumuzu. Eyüboğlu tamamen marka haline gelmiş ve anaokulu boş bir kurum. Öğretmenler inanılmaz mutsuz. Okul müdürü kesinlikle oldukça yapmacık ve anaokulu ortamında olması zorunlu sevgiden yoksun bir kadın. Okulun kuralları var mı yok mu belli değil. Kurallar çiğnenmek için vardır mantığı hakim. E haliyle çocuklarda şımarık ve çığrından çıkmış bir hal alıyor. Bizim çocuğumuzun sınıfında biraz yaramaz ve uyum sorunu olan bir çocuk vardı. Veliler çok tepkili idi bu duruma. Okula sorduğumda seneye kaydetmeyiz o çocuğu dediler. Bana bu tavır çok itici geldi. Sonuçta orası bir eğitim yuvası. Madem çocukta sorun var e eğit o zaman. Aileye yol göster destekle yardımcı ol. Psikolog iye koydukları hanım kesinlikle psikolog değil rehber öğretmeni ve size asla açık konuşmuyor, sürekli kalıp cümleler kuruyorlar ve açıkçası sizi kandırıyorlar. Bu arada şunuda eklemek isterim okulun hiçbir geri dönüşü yok. Çocuk ne yaptı o gün iyimiydi kötümüydü, ya 1 yılda hiçmi garip bi olay olmadı. Güya akıl defteri var ama akıl defteri inanın bomboş. Ama bi gezi vs olduğunda tahsilatı gününden önce yapmak için günde en az 3 kere mutlaka ararlar. Biz temizliği dışında hiç memnun kalmadık. Yazık yıllık 30.000 TL veriliyor. Tüm samimiyetimle yazdıklarımı okumanızı ve düşünüp ona göre karar vermenizi isterim. Bu arada bu yıl için henüz bi karar vermedik. Çocuğumun samimi ve temiz bir ortamda bulunması benim tercihimdir.ozgetugce

Merhabalar,okul konusu şu sıralar bizlerinde sıkıntısı.Buraya üye olduğumda bende okulla ilgili bir fikir istemiştim ama maalesef kimse cevap vermemişti😞 bu platformun birbirimize yardımcı olmak adına iyi bir yer olduğunu düşündüğüm için bende bildiğim kadarıyla Eyüpoğlu Libadiye için bir iki birşey yazmak isterim.Site arkadaşım Libadiyede anaokulu kısmında çalışıyor çok sakin,çok naif bir bayan.Okuldan memnun olduğunu söylüyor,kendi kızınıda bu sene okuluna yazdırdı.Birde Libadiye kampüsüne bakın derim.Birde bu arada sizde bana yardımcı olabilrseniz sevinirim.Ataşehir,Göztepe civarında iyi bir Devlet yada Özel anaokulu yada ilkokul biliyormusunuz?Teşekkürler.Bu arada Eyüpoğlu bizim için biraz fiyatlı.


london

kesınlıkle keystone ınternatıonal  kucuk camlıca yada kılıttası okulları...ıngılızce tedrısat.zıyaret etmenızı tavsıye ederım.anaokulu ılkokul orta lıse .anadolu yakasında 2 anaokulu daha var.

avrupa yakasında maalesef yok.


sourtimezz

@london kanada okullarından memnun kaldınız mı? devam eden çocukların velilerinin görüşünü merak ediyorum. london

merhaba...kanada okullarımı..oyle bir yer yokki...

adını CAN ADA ULUS ILKOKULU dıye degıstırdıler...
tam bir tımarhane...neresini anlatsam
nitelikli dolandırıcılarmı dense acaba...
web sitesindeki vaatler de silindi yok edildi
sakamı saka...ne çift dıploması...ne kanadası...
rezaletler silsilesi...kotu kokular gelıyor burunlara ustelık
yanından gecmeyın okul bosalmaya basladı bıle 3 ay dolmadan
yazık cocuklarımıza.


london

kanada okulları aman aman uzak durunCevaplamak için Üye ol