İelev vs eyüboğlu

viconia soruyor: 7

Merhaba,

Eyüboğlu ve ielev arasında kaldık. Eyüboğlu ile ilgili bol yorum var genelde de olumlu yorumlar ama ielev konusunda pek bir yorum bulamadım.

Tecrübesi/duyumu vs olanlar varsa paylaşabilir mi acaba

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


japanflower

Merhaba.Ielev anaokulu kuralli ve disiplinli . Cocuklarin gun icinde uygulanan bir ders mufredati var ama bos ve ilgisiz kaldiklari zaman da var malesef . Veli toplantilarini  gun icinde Cocuklar sinftayken yapiyorlar ve bu sirada oyalaniyorlar. cocugun uyumu ile ilgili tamamen siz yonlendiriyorsunuz okulu  . pedagog var ama biz kotu bir uygulamanin  kurbani olduk malesef diyebilirim . Tabii memnun olan da var köklü bir kurum. Cocugunuz giderse okulun ismine guvenip te kisilere guvenmeyin. Cocugunuzun ici ile ilgilenilmiyor oradaki sisteme nekadar uyuyor Cocuk ona bakiyorlar. Tabii bunlar bizim kisisel olarak yasadiklarimizdir. Kisisel Bir yasam tecrubesi olarak gorulebilir. Bu kurumda malesef Güler yuzun ve iyi organizasyonun arkasinda biz aile olarak bir ticarethane gorduk malesef ve bizzat yasadik ve hayal kirikligina ugradik.


modena

arkadaşlar herkese selamlar iş yoğunluğundan fazla giremiyorum belki sizlere bir fikir olur. ben çocuğumu eyüboğlundan yukarıda yazdığım sebeplerle aldım. Çevre kolejine (erenköy) vermiştim bu yıl. Gerçekten çok ama çok memnun kaldım, hem akademik olarak hem de duygusal olarak çok iyiler. İnanılmaz samimi ve özverili öğretmenleri, idari kadrosu var, öğrenciler çok mutlu zaten gittiğinizde anlarsınız. Önümüzdeki yılda devam ediyoruz, kaydımızı yaptırdık. anaokulu müdürü meral hanım inanılmaz şeker bir hanım ayrıca ve veliye her şekilde destek olan birisi mutlaka gidin görüşün derim, ben çok okul gezdim ve inanın her ayrıntıya dikkat eden birisiyim. Umarım sizin çocuklarınız için de en hayırlısı olur.

Sevgiler.


london

KILITTASI..KEYSTONE OKULLARI  TEK GEÇERİM.TAM BİR ULUSLARARASI OKUL..GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN


sergulcanay

Modena isimli kullanıcının yazdığı herşeye harfiyen katılıyorum. Erenköy eyüboğlu velisi olarak 1 yıl boyunca yaşadığımız hayal kırıklığının haddi hesabı yok. Okulda 3 kez rehber öğretmen değişti. 2 kez ingilizce 2 kez de yardımcı öğretmen değişikliği yaşadık. Native adı altında çok kötü aksanlı Nijeryalı öğretmen dahi olmayan birini getirdiler ve itiraz ettiğimiz için okul müdürü tarafından nerdeyse ırkçılıkla suçlandık. Genel merkez, okulun yönetimi okul müdürünün insiyatifine bırakmış durumda ve kendisi çocuk sevgisi olmayan, iyi ve deneyimli öğretmenleri kaçırmaktan adeta zevk alan bir yönetici. Genel merkezde de erenköyde de veli geri bildirimleri önemsenmek bir yana açık açık memnun değilseniz gidin denilerek karşılanıyor. Tek şansımız deneyimli ve son derece iyi bir sınıf öğretmenimizin olmasıydı. Ama öğrendik ki tatile girer girmez o da istifa etmiş. Herkesin sınıfında olmak için can attığı öğretmeni de müdüre hanım canından bezdirmiş. İngilizcemizle fark yaratırız diyen diğer okullardan daha yüksek fiyat talep eden eyüboğlu tam bir hayal kırıklığı oldu. 


london

eyüboglu eski eyuboglu degıl zaten olsa okul buyumeye gıderdı.paralar hep çöpe yazık


ferryboat

Merhaba, Eyüboğlu ile ilgili o kadar kötü şeyler yazılmış ki tereddütte kaldım. Müdür hala aynı mıdır? Haftaya gidip görüşeceğiz ama ön bilgi olması her zaman iyidir diye düşünüyorum. Sevgiler


AT9H6

@modena merhaba, çok eski bir yazınız üzerinden size sormak isterim. Biz de çevre kolejini beğendik, anaokulu için düşüyoruz ve elbette ilerisi için. Siz memnun kaldınız mı hep o okulda mı kaldınız deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz teşekkürler
Cevaplamak için Üye ol