Florya yada Halkalı kreş ve yuva

Niran soruyor: 10

Merhabalar;

Eylül ayında başlamak üzere 2 yaş için uygun kreş ve yuva arayışındayım.Florya yada Halkalı'da önerebileceğiniz yerler var mı?

Teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


reyhani

atakent zübeyde hanım anaokulu halkalı toplu konutların içinde,milli eğitim bakanlığının,yiğenim 3 sene gitti biz çok memnun kalmıştık


ozgeozc

Niran Merhaba,

Ben de aynı arayıştayım. Halkalı'da Minik Panda ve Batı yıldızı hakkında olumlu şeyler duydum ama henüz hiçbirisi ile görüşmedim.

Halkalı'da oturuyordun yanlış hatırlamıyorsam değil mi? Florya uzak kalmıyor mu, ben de bazen düşünüyorum ama hergün Halkalı-Florya arasında yollarda olmasına pek içim elvermiyor. Umarım sonuçta gönlümüze sinen bir alternatif bulabiliriz..


Niran

Benim işyeri'de Florya'da o yüzden..kreş eve mi benim çalıştığım yere mi yakın olsun.karar veremedim canım..


Niran

Canım Minik Panda 30 aydan sonra alıyor güzel fena değil.
Batı yıldızı desem lüks kategorisinde 2 yaş için fazla. eğer oğlum 3-4 yaş olsaydı hiç tereddüt etmeden verirdim.çünkü o yaş gruplarına daha çok aktivite var..


meliser

Benim naçizane tavsiyem Batı yıldızının dışardan büyük görüntüsüne  aldanmayın içerisi tam bir curcuna eskilerin tabiriyle tas kayıp.Ben minik panda dan şaşmayın derim.Niran

Meliser; annemlere baskı yapamıyorum şubata kadar kalın diye ben de istiyorum minik panda ama bakalım kısmet..


karakalem

merhabalar,bende sanırım 4 ay kadar yuva araştırdım oğluma... bakırköy,yeşilköy,florya,ataköy civarında gitmediğim anaokulu kalmadı...hepsi standart anaokulculuktan öteye gidememişler ne yazıkki,hatta annem seneler evvel beni gönderdiği bakırköyde başaranlar anaokulunun sahibine bunu acık acık soyledi,ben kac sene evvel kendi cocuğumu gönderdim o  zaman ne ise,şimdi aynı hocam dedi...herneyse uzun arayışlarım sonunda ben floryada balarısı montessori anaokulunda karar verdim,çokta memnunnum...zaten montessori sistem olarak standartın cok dısında bir eğitim programı...istanbulda sanırm 4 tane filan montessori eğitimi veren yer var,nreye verirseniz verin ama montessori olmasına dikkat edin..ben çocuğumdaki farkları çok  bariz bir şekilde gördüm,umarım sizinde işinize yarar bu bilgi..


mujdepolat

Balarısının fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniiz???ipekkusgoz

Karakalem,oğlunuz hala devame diyor mu Balarısına. Sormak istediğim bir konu var da.Yardımcı olursanız sevinirim.


Tanyel

floryada oturdum ve oglumu yuvaya gönderdim.

parlayan yıldız mıydı neydi ismi. memnundumCevaplamak için Üye ol