Op.Dr.İbrahim Sözen(Kadın Hast.) hakkında bilgisi olan var mı?

eylemyigit soruyor: 4

Bayındır Hastanesinde görev yapan İbrahim Sözen ile ilgili bilgisi olan var mı?Aynı hastanede görev yapan Kadın doğumculardan Burçin Demirel ve Nafiye İlkova hakkından biri hakkında olumlu ref.verebilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


fturkmen

merhaba ibrahim sözen anadolu sağlık hastanesinde çalışırken bir kere gittim ssk lı olarak ,çok ilgilendi dinledi muayene etti tahliller falan ilk orda belli olmuştu hormonlarımın yüksek olduğu ondan sonra kendisine gidemedim(çok pahalı gelmişti bize) ama verdiği ilaçları 6 ay kullandım,siz ne için gitmek istiyorsunuz normal muayenemi bebek içinmi ?


eylemyigit

Ben Bayındır hastanesi 'ne (İçerenköy) çok yakın oturuyorum.Rutin kontrollerim için bu hastaneden bir doktorum olsun istiyorum.İbrahim Bey'in kariyeri dikkatimi çekti ve ref.almak istedim sizlerden de.Diğer doktorlar da olabilir aslında.


talia

merhaba,
ibrahim bey su anda benim doktorum, ozel muayenehanesine gidiyorum ve kendisinden cok memnunum. daha once kuzenimin esinin ve yakin bir arkadasimin da dogumlarini gerceklestirdi. her ikisi de oldukca memnun kaldilar. ayrica yengemin ve bir baska kuzenimin de kadin hastaliklari doktoru. ne cok referansim varmis :)


eylemyigit

:)
Bayındır Allianzla anlaşmalı değilmiş.Çok ilginç.Bende de allianz var ve Bayınıdır'ı kullanmak istiyordum ama bu koşullarda zor gibi.Yine de belli olmaz.Bilgiler için teşekkürler.Cevaplamak için Üye ol