hamilelikte gelen sıvı sumudur akıntımı?

cumbayildiz soruyor: 4

merhabalar. 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ozdenin_oykusu

merhabalar.konu hakkında bir fikrim yok ama yazmak istedim.umarım endişelenecek birşey yoktur.herşey yolunda devam eder ve sağlıklısıyla,hayırlısıyla bebişinizi kucağınıza alırısnız.içiniz rahat değil ve kafanızda hala 'acaba'lar varsa dilerseniz başka doktorlara da görünün.sağlıklı günler


beatrix

Eczaneden alabilirsin turnusol kagidi. Akinti az da olsa kivamli olmali amniyo daha sividir bence hic kivamsizdir..

Cok gecmis olsun. Kotu seyler dusunmeyin bebeginiz ve siz gayet sagliklisiniz aksi olsa iki doktor sizi eve gondermezdi. İciniz rahat etsin diye eczaneden alin turnusol kagidini ve elbette bol bol dinlenin derim.

Tekrar tekrar gecmis olsun


cumbayildiz

teşekkür ederim cevaplayan arkadaşlara bugün zekai tahirin normal kısmından giriş yaptım ve herşey yolunda çıktı çok şükür.


zynp_kys

hamilelikte güzel beslen suyunu içmeyi ihmal etme su önemli erken doğum riskin varsa da tuvaetten tuvalete ayağı kalk ben dr dinlemedim 3 hafta önce doğum yaptım bol bol dinlen suyu sütü meyvelerini ye .. 

Bebeğinin hareketleri takip et tekmelerini yedikçe mutlu ol demek ki o yerinde mutlu :) hep güzel şeyler düşün ki bebeğini zamanında kucağına al bana iş yerimde hastalarım şöyle dua ederdi bir çırpıda kurtul diye kimseler duymadan sağlıkla bebeğini kucağına al diye :) ki kimse duymadan doğum yaptım her şey çok güzel problemsiz geçti inşallah sende rahat bir doğum yaparsın allah rahat ve sağlıklı doğum nasip etsin Bol bol kendi fotoğrafını çek hamileliğinin hatırası olsun bu haftadan sonra her gün her dk tadını çıkarrr. Mutlu kal...Cevaplamak için Üye ol