Ataşehir Doğa Anaokulu hakkında bilgisi ya da tecrübesi olan var mı?

eylemyigit soruyor: 10

Ataşehir Doğa Anaokulu'nun tanıtımıyla ilgili bir davet aldım.Yiğit'i 3 yaşından itibaren(ekim gibi) tam gün kreşe başlatmak istiyorum.Aslında İçerenköy'de oturuyorum ve o civardaki kreşleri tercih etmek istiyorum.Ama Ataşehir de çok yakın otoruduğum yere.
Tavsiye eder misiniz?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


Kaymacina

Cevapları bende bekliyorum, bende Ataşehirde bir kreş arayışındayım


eylemyigit

Sanırım tecrübesi olan yok:( Tanıtım etkinliğine de gidemedim:(


sertug

Merhaba.. Ben de anaokulu arastırıyorum. Kucuk Seyler Anaokulu'nun Atasehir'de acılacagını duydum. Agustos'ta acılısları varmıs. Ustun Dokmen'in okullarının cok profesyonel oldugunu soyluyorlar. Ben gorusup detaylı bilgi isteyecegim.


eylemyigit

Aa süpermiş.Açıkçası hiçbir yer içime sinmiyor.Ama Üstün Dökmen'i ben de çok severim.Beni mesajla bilgilendirirsen çok sevinirim.Teşekkürler


sertug

eylemyigit merhaba. bende sadece telefonlari var :0216 580 99 89
maviboncukk

paket süt içiriyorlar çocuklara. Serbest gezen tavuk yumurtası da verilmiyor. Daha doğrusu Ataşehir deki müdür organik yumurta ile serbest gezen tavuk yumurtasını aynı zannediyor.Yemekte çıkan tavuğun da organik olduğunu düşünmüyorum. Bu saydıklarım bizim için önemli kriterle fakat herkesin kriteri farklı tabi..


maviboncukk

Çocukları kışın bahçeye çıkartmamaları da olumsuz karar vermemde etkili oldu..maviboncukk

Okulda havuz olması falan güzeldi ama genel olarak içime sinmedi hem bu sebeplerden hem de üniforma zorunluluğu olduğu için.. 2 yaşında üniformayla tanışmasını istemem çocuğumun..


serra77

2 yasında formamı var, yuh diyorum...


Cevaplamak için Üye ol