Doga koleji oxford programi hakkinda

orange04 soruyor: 3

Merhaba

Bu sene bahcesehirde doga koleji oxford school aciliyor.Programinin Doga kolejinden farkli oldugunu iddia ediyorlar.Doga oxford okullarinda cocugu okuyanlar deneyimlerini paylasabilir mi acaba?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


bbade

Ablam ogretmen ve yegenim de doga kolejinde okuyor-du. Bu sene 4 u bitirdi ve ablam daha doga kolejine gondermeyecek. Zira kaliteyi begenmiyor.

ilk once oxford'a gonderecekti ama vazgecip normal doga'ya gonderdi. Sebebini tam hatirlayamiyorum ama genel manada doga kolejinden ciddi ayrilislar oldugunu biliyorm.


Serare

orange04 ankarada iki yeğenim doğa Oxford da okuyor. doğanın birde bilim konsepti var. ikisinde de haftada 10 saat yabancı dil var. ancak tek farkı oxfordda daha çok pratiğe yönelik olması.yeğenlerim 3. sınıf ve 2. sınıf okudular bu yıl. yabancı dil eğitimleri çok iyi çok memnunlar. ancak diğer yönlerden doğanın sadece adı var diyor anneleri


Aysegul_Yagmur_Irmak

Oxford okulları için yoğun bir program iyileştirmesi var. Mesela ben de normal Doğa'dan Oxford Quality'ye geçiyorum ve Oxford eğitimleri alıyoruz. (ingilizce öğretmeniyim.) örneğin haftada iki ders Oxford dersi var ve bu dersin içeriği çok hoşuma gitti, hem eğlenceli hem de drama gibi, yaşayarak öğrenecekleri bir ders. Bunu kayıt yapanlar bilmiyorlar, çok yüzeysel anlatıyorlar. Benim oğlum da yanımda olacak 1.sınıfa yazdırdım. Kitaplarımız bile tamamen Oxford ve gerçekten çok başarılı kitaplar. İngilizce departmanı çok çalışıyor, sürekli daha iyisini yapmak için uğraşıyoruz tüm İngilizce zümreleri olarak. Benim velilerim Doğa'dan çok memnunlardı, üstelik dediğim gibi kampüs Oxford da değildi, sanırım memnuniyet kampüs kampüs değişiyor. En önemlisi öğretmen yani kadro zaten.Cevaplamak için Üye ol