Ankara'da nakliye firması önerisi olan var mı?

gamze_yavuz soruyor: 9

Merhabalar, annemler taşınacak internetten bir sürü firma buldum ama deneyip de memnun olduğunuz firma varsa paylaşabilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Yenidenanne

Ben de Gafur'u önerecektim. Biz birkaç kez taşındık onlarla, hep memnun kaldık. Önerdiklerimiz de memnun kaldılar. Kolay gelsin.


Sheeda

ben de eskişehir  nakliyat'ı önerebilirim  3154049 lazım olursa diye elimin altında duruyor numarası


ozgelif

Protrans la taşındım ben. Yine tavsiye üzerine bulmuştum. Biraz pahalı. Önceden gelip eve fiyat veriyorlar,sonra ilk gün gelip kolileme ve sarma işlemini yapıyorla,ertesi gün de taşıyorlar. Benim buzdolabımın içindekileri bile onlar topladı,tüm bardak,tabak. Ben sadece kıyafetleri hurca koydum. Onun dışında battaniye hijyenine güvenmediğim için tüm eşyaları önce köpükle sardılar böylece battaniyeler eşyalara değmemiş oldu. sonra sadece gerekenlerin üzerine battaniye koydular. Taşımayı asansörle yaptılar.
Taşındıktan iki gün sonra bazı mobilyaların ayarları tam olmamıştı,aradım bir saat içinde tekrar gelip düzelttiler.


gamze_yavuz

Çok teşekkür ederim herkese, sırasıyla arayalım o zaman.ayberke

Doğançay nakliyat 10 sene önce taşındık.1 tane bardak bile kırmadılar.Çok memnun kalmıştık.


bamelca

kesinlikle protrans


saie

Iki sefer dogancay nakliyatla tasindim cok memnun kaldim


doa1974

kesinlikle doğançay. ayrıca internetten rastgele nakliye firması bulmak çok tehlikeli. çakma sayfalarla müşteri avlayan tekinsiz tipler var, başınıza iş gelebilir..başkasının sayfasını çalıp kendine ait olmayan araçlarla iş yapan feci tipler var, emin olmadan adres isim filan vermek tehlikeli, sonra ne mal olduklarını anlayıp vazgeçmeye kalkınca tehdit bile edilebilirsiniz.


adilcan

benim oğlumun öğretmeninin eşi böyle bir firmaya sahip.
birkaç arkadaşıma önerdim çok memnun kaldılar. geçen ay eşimin ofisini taşıdılar.. çok efendi ve düzgündür. isterseniz size tel no verebilirim.... daha önce çoook eşyam harap oldu taşınırken.. şimdi ofis taşındı tek zayiat yok


Cevaplamak için Üye ol