Kafa arkasında şişlik

sappho soruyor: 6

Merhaba,


Oğlumun kafasının arkasında enseye doğru olan bölgede leblebi büyüklüğünde beze benzeri bir şişlik farkettim az önce. Hiç vakit kaybetmeden bir uzmana götüreceğiz elbette;ancak sizin tecrübeleriniz olduysa bu konuda paylaşır mısınız lütfen? İnternetteki sitelerden araştırmak istemiyorum.Çok fazla bilgi kirliliği var. Dolayısıyla sizin  ya da yakınlarınızın deneyimleri benim için daha önemli.

Teşekkürler,

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


nnunnis

ablamın oğlunda da olmuştu 1 yaşında falanken ama hiçbirşey çıkmadı merak etmeyin kendiliğinden geçmişti.


sappho

Şişliğin olduğu bölgeyi sızlanarak eliyle tutuyor,sanıyorum ki ağrıyor. Sizinkinde de ağrı var mıydı hatırlıyor musunuz?


Melekkizim

benim kızımın  boynunda bi kaç tane beze şeklinde özellilkle kendini sıkınca,kasınca meydana çıkan şeyler var ama bizimki acımıyor bizde yeni keşfettik bizde yarın doktora  gitcez durumu haber veririm.Ama ben internette araştırdım eğer büyümüyorsa bi sorun yokmuş genelde kayboluyormuş.


Cansu88

bende 3 ay önce farkettim 3-4 doktora goturdum lenf bezlerindn yada kycuk bir enfeksiyondan olabilirmiş bir doktor antibiyotikte verdi ama kullanmadım yani normalmis bende telaş yapmıştım baya


pink09

Bızdede vardı kulagın arkasında bebekken dr buyurse getırın bı sorun olmaz demıstı sonradan kayboldu suanda yok 


sappho

Arkadaşlar, o kadar çok testten geçtik ki...onkolojiye varana kadar incelendi:(( kötü hücreye rastlanmadı çok şükür;ama kandaki hücre sayısının azlığı başka şüphelere sevketti doktorları. Şimdi yeni bir kan daha verdik .Onun sonucunu bekliyoruz;ama sizlerin de dediği gibi "büyük olasılıkla enfeksiyon geçirdiği içindir tüm bunlar." diyorlar.  Neyseee paylaşmak istedim..


Sevgiler hepinize...Cevaplamak için Üye ol