Yeditepe Üniv.Hastanesinde doğum yapan var mı?

snme soruyor: 10

Gazi Yıldırım'da doğum yapan var mı?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


GozdeInsan

Beeen beeen :)


snme

Merhaba,

gozdeinsan doğumunu ne zaman yaptın, Gazi Beyden memnun kaldınız mı? ben de öncesinde Acıbadem Ataşehir'e gidiyordum doğum fiyatlarının abartı yüksek olması sebebiyle hastane ve doktor değişikliğine gitmek durumda kaldım. 30. haftadayız Gazi beye devam ediyoruz muhtemelen doğumumu da Gazi Bey de yapacağım. Ama doğum yapanlardan geri bildirim almadım hiç.. Gazi Bey olumlu bir doktor .. Sizin düşünceleriniz de önemli benim için.. 


GozdeInsan

Özelden yazdım...


angelique

bir arkadaşım için soruyorum. yeditepe'de dogum ne kadarmis? ben acibadem kadar saniyordum?


GozdeInsan

Özel sigortası var mı yok mu çok değişiyor. Benim özel sigortam olduğu için 3000 TLye inmişti normal doğum ücreti. Limit dahilinde olduğu için de hiçbir ekstra ödemeden çıktık. Hastanenin muhasebe bölümünü arayın, güncel fiyatları öğrenirsiniz...atb

ben yeditepede doğum yapacağım, Gazi Bey ile... izlenimlerimi doğumdan sonra yazarım... zaten tavsiye üzerine kendisine gitmiştik, iyi anlayışlı bir insan.
bu arada 4000 TL gibi tutuyomuş sezeryan.  özel sigortam var ve karşılıyor.  Acıbademde de sormuştum sezeryan doğumu ve 10000 TL demişlerdi. 


Sinem1th

Yeditepe'de Narter bey ile 5 ağustosta doğumumu gerçekleştirdim. Kendisinden ve hastaneden inanılmaz memnun kaldım. Normal doğum fiyatı yapı kredi sigortalıya 2700 tl idi.


o_kaan

yeditepede rukset hn.tarafından nisanda doğumum gerçekleşti..banka sigortası haricinde 2000tlye yakın ödeme yaptık..dogum yaptıgım gece nöbetçi hemşire baş ebe hemşireydi cook cook sanslıydım kendi ailesinden biriymişim gibi ilgilendi..odaları cok ferah acıbademin birçok hastanesinden daha aydınlık oldugu kesin.. doktorumdanda hemşirelerdende cok memnun kaldık..çıkış yapmadan önce ogünkü hemşire ile 1 saate yakın bundan sonrası hakkında ayrıntılı konustugumu hatırlıyorum cok faydası olmustu..(ekbilgi: 2tane suit oda var özelliği diğer odaların 2 katı büyüklüğünde olmaları onları özel sigortalar karsılamıyor bnm zamanımda gecesi 500tl.ydi yanlış hatırlamıyorsam..:)snme

Ben de başta çok tereddütlüydüm ama iyikide Yeditepe Hastanesine ve Gazi Bey'e geçiş yapmışım diyorum. 

Hem hastaneyi hem de doktoru öneriyorum. Ebeler hemşireler de çok ilgililer. 
Acıbadem'e verilen o kadar paraya yazık !

Sevgiler


OLBEY

Ben de Gazi bey ile takibimi yapip dogumumu gerceklestirdim. tanidigim en samimi doktor diyebilirim kendisi icin. hamileligim suresince turlu sorunlar yasadim. gece gunduz demeden ne zaman ihtiyacim olsa yanimdaydi saolsun. benden cok beni ve bebegimi dusundu. kendisine minnettarım ve gozu kapalı oneririm..

 

yalniz su ara docentlik sinavlarina hazirlaniyor ve biraz buna odaklanmis durumda. saniyorum sinavdan sonra daha genis zaman ayirabilecektir hastalarina..Cevaplamak için Üye ol