hesaplı mama sandalyesı hangı marka!

Puccanne soruyor: 10

Bebısıme mama sandalyesı almak ıstıyorum ama hesaplı bısı olsun ıstıyorum cunku bebısım cabuk sıkılan bır bebıs hareketlı oldugu ıcın sevmezde kullanamazsak dıe onca para vermek ıstemıyorum.

Bu soruyu cevapla


24 Cevap


nilinmasali

ikea antilop olabilir,birde ben e bebekten portatif bişey aldım yer sorunumuz olduğu için sırt kısmı ayarlanmıyor ama kullanımında sorun yasamıyorum,önerebilirim


nadia

ikea antilop en hesaplisi. yalniz 6 aylik bebek onda oturabilir mi emin degilim, dimdik durabiliyor olmasi lazim. biz 8 aydan sonra kullanabilmistik.


Puccanne

Dedıgınıze netten baktım evet hesaplı ama kullanısı acısından bıraz urkutucu duruyor sankı pırtıp dusucekmıs gıbı veya masa kırılırmıs gıbı gozukuyor hem bızım mutfak masası cam ve bır taraftan bastırınca obur taraf kalkıyor alınca bu sorunu nasıl yapıcaz bılmıyorum!


Puccanne

Portatıfe bakmısım antılop yazmamısım evet o daha ıı ama onu kac aya kadar kullanbılır kı!bebısım 6 bucuk aylık ama 10 kılo 250 gr boyu 73 cm!:)))


nilinmasali

antilopu yakından görmedim ,ama kuzemin 1,5 yasındaki bebeği için halen kullanıyor,memnun olduğunu söylüyor,portatifde masaya değil sandalyeye adapte olan bir model kullanıyorum,tüm sandalyelere uygun,e bebekte ayı figürlü bi kuması var sanırım castelloydu markası,kapanınca tavla kutusu  kadar oluyor her yere tasıyoruz:)kedidirkedi

Kesinlikle İkea Antilop! Ben 6 aylık oldugu andan itibaren oturtuyordum. Bir keresinde üstüne oturtup banyo bile yaptırmıstım! :) Her yere tasınır, silinir, terletmez.

Benim kızım 2,5 yasında hala cok rahat oturabiliyor içine.


Puccanne

Nılsafak baktım bır tane var kanguru gıbı sandalyeye gcırıosun 15 mılyon dıo cıdden hesaplı ama onunla saga sola donunce sandalyede doner ve bacak arasını acıtmıo mudur?bebıs rahatsız olur gbı duruo!


nilinmasali

castello bambi q chair 60 tl alatamadım bir türlü ya :)Puccanne

Gulmına cazal markasımı ozellıgımı!nılsafak bakıcam bır!


Puccanne

Nılsafak baktım ama bır yerde 54 mılyon dıor bır yrde 65 mılyo dıor kı kalmamıs!Cevaplamak için Üye ol