motiliom kullanan var mı?

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


angelique

biz de kullandik. ama ise yaramadi kabizlik konusunda. 1 cay kasigi zeytintagi cok daha etkili oldu.


ediluj

aptamil değil mi?biz anne sütü alamadığında aptamil mama kullanııyoruz hiç kabızlık sıkıntımız olmadı..


AOA

Motiliumu biz oğlumun reflüsü için kullanmıştık. kabızlık için her sabah bir çay kaşığı zeytinyağı veriyordum, hiç sorun yaşamadım.


lacivert0

nefret ediyorum her naneye ilaç yazan dr lardan. kızım 20 günlükken gittiğimiz gerizekalı bi dr idrarda 2-3 lökosite 1 şişe antibiyotik verdi bunu bitirin dedi.

oğlumun ciğerlerini dinledi sorun yok dedi kızım için hırıltı var dedi. sonra reçeteye hem oğlum hem kızım için soğuk algınlığı ilaçları yazmış :(tam takım antibiyotik+asist-balgam çözücü+soğuk algınlığı ilacı) durumları çok ağırmış gibi her birine ayrı ayrı yazmış. 
ne ilaçları alıp kullandım ne de o dr bozuntusuna bir daha gittim.violeta

Merhaba,


Motilium şurubu 15 aydır kullanıyoruz. Bizim sorunumuz reflü idi. Aynı zamanda bebeklerden biri kabızda oluyordu. Doktorumuzun söylediği şuydu bize Motilium barsak hareketliliğiniz sağlar böylelikle bebk daha rahat kakasını yapar. Düzenli kullanmak önemli ve de  bebeğe akşam saatlerinde katı besinler vermemekte iyi geliyor. Ayrıca motilium hiçbir zararı olmayan bir ilaç.  Bunu ben değil konusunda Türkiye'de tek uzman saılan doktorlardan biri söylüyor. Ayrıca kaç doktora gittiysem Motilium'un barsaklar için iyi bir ilaç olduğunu söyledi. Bence bebeğin ihtiyacı varsa düzenli kullanmaya devam edin. benim bebeklerim faydasını çok gördü. 


violeta

serosh, sorununuzun olmamasına çok sevindim. inşallah başka derdiniz olmaz :) 


Blacklion

seros oğlum çok kusuyor bu sıralar bağırsak prob. var.Bu ilacı kullanmaya başladık.Yan etkilerinden çok hoşlanmadım elim gitmeyerek veriyorum...


maviboncukk

Reflu icin bu ilaci kullanan var mi? Yan etkisi oldu mu?


Cevaplamak için Üye ol