mama takviyesi,acil

incibora soruyor: 5

arkadaşlar...bebeğim 2 aylık ilk ayında 900 gr 2.ayında 800 gr aldı.. Dr mama takviyesi verdi.. dün akşam ilk defa denedim... kustu..nasıl vermeliyi...ağlamaktan bitap düştüm :(

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


incibora

:)))) merhaba ..şimdi son 15 günde olanları söylii kısaca...sizin gibi çok anneden tepki aldı doktorum,bana söledikleri,beni üzmesi ve yanlış yönlendirmesi..sizin gibi aynı fikirde olan tüm anneleri dinledim ve oğluma MAMA VERMEDİM.. sadece emzirdim..hem de bol bol,o istediği her an verdim mememi saat tutmadım... istediği kadar kaldı... uyuya da kaldı memede o bırakınca kalktım yerimden, oğlumun istedğinew bıraktım son 15 gündür..gece meme isteyince uyanıp aguladı gözlerini açmadan dayadım memeyi...memem en yakın arkadaşı oldu...Allaha şükür sütüm de bol oldu ben kendimi rahata bırakınca...bu akşam kontrolümüz var bakalım ne kdr almış, benim de drumla konuşacağım bi kaç cümlem olacak...gece fırsat bulunca gelişimimizi bildireceğim... sayenizde topladım kendimi anneler,herkese sevgiler :))))


incibora

24mayıs 2011 10 günde aldığı 440 gr... 5070 olmuşuz...anne sütüüüüüüüü..... yaşasınnnnn :))))


Yenidenanne

İşte bu kadar :)) Kutlarım ikinizi de. Emzirmenizi düzene sokmayı tavsiye ederim. Özellikle geceleri. Emzireceğim diye bu sefer de sık uyanmaya alıştırmayın.


SelmaOnurEmre

Çok sevindim incicim. Aynen ben de bunu yaşamıştım. İnsan çoook mutlu oluyor aldığı kiloyu görünce değil mi??


ozgu_naz

çok çok sevindim. sütün zaferi .  yaşasın süt:) emzirmeye azimle devam .sağlıklı kilolar tüm bebeklere
Cevaplamak için Üye ol