çocuk doktoru istanbul

nisa06 soruyor: 10

Sarılığı anlayamayan doktorumuzu değiştirmek istiyoruz. Acil doktor önerisi lazım.sorularda araştırdım ama çok eski cevaplar var. 

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


Hamster

Anadolu yakasındaysanız Hisar hastanesi Birol Saral'ı şiddetle tavsiye ederim.Bizde tavsiye üzerine gitmiştik.Gerçekten çok iyi bir doktor.


nisa06

Teşekkür ederim


_beyazmelegim

Cerrahpasa derim


Kozzy

dogdugundan berı prof dr metin karaböcüoğlu'na gıdıyoruz. atasehır ve Okmeydanı memorıal'da görev yapıyor. cok ama cok memnunuz.


nilgun27

Biz prof. Drm Ismail Gocmen ' e gidiyoruz oglum dogdugundan beri. Yeri Kadikoy Kusdili'nde. Biz avrupa yakasinda oturuyoruz ama gitmek hic zor gelmiyor. Her ay bir sonraki donemde neler Ile karsilasacagimizi anlatir. gunun her saati cebinden, muayanehaneden, calistigi universiteden o da olmadi evinden arayabiliyoruz kendisini:)ikikiz

Merhaba,

Bende size Acıbadem Kadıkoy hastanesinden Gülşah Güveni öneririm. Müthiş bir dr. İlaç yanlısı bir doktor değil.


bellroad

Acıbadem Kadıkoy hastanesi Tulin Turan Hizli'yi ben de öneririm. Atesli havale sonrasi gitmistik. Pratık, ilgili bi doktor. Ancak Acıbadem hastanelerine tepkili oldugum icin devam etmedik.

Bizim doktorumuz Nisantasi Amerikan Hastanesi Korhan Yılmaz. Cok cok iyidir. Dogal yollarda beslenme, dogal yollardan iyilestirme, uyutma gibi fikirleri vardır. Dogal bir doktordur.


hanifegurler

ataşehir memorial Uzm.dr. Eda Ayberkin, 3 yaşnda kızımın doğum doktoru, çok memnunuzsevil34

Bahçelievlerde vahap öney çok memnunuz tavsiye ediyorum uzman tv den takip edebilirsiniz


zuhalak

istanbul kağıthane devlet hastanesinde uzm doktor faruk akçay  çok memnun kaldık aile boyu bu doktora gidiyoruz 


Cevaplamak için Üye ol