prima aktif bebek bezin jelleri dışına çıkıyor :((

pagna soruyor: 3

üstelik öyle  3-4 saatte..resmen çocuğun cildine yapışmış küçük jel parçaları oluyor..bu sizde oldu mu?normal değil herhalde?!! nereye şikayet etmeliyim sizce? primanın sitesinde uygun bir link  bulamadım.bu arada geçenlerde prima premium care den denemem için  2 tane göndermişler aynı şey onlarda da oldu...

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


zeyfe

ikizlerime prima aktif bebek kullanıyordum kokusu hoşuma gitmediği için huggies aldım çok kalın geldi, bebekler hiç rahat edemedi. Prima premium care kullanıyorum şimdi ama oğlumda dediğiniz gibi jeller dışarı çıkıyor. Kristal gibi görünümü var. Aynı bezi kızıma da kullanıyorum onda hiçbirşey yok. Üstelik aynı saatlerde değiştiriyorum. Bazen kızım oğlumdan daha fazla çiş yapmış olduğu halde onda birşey yok. Yalnız oğlum çok terliyor. Ben de terle ilgili olabilir diye düşünmüştüm. Bebekten bebeğe değişiyor sanırım bu durum.


istar

Evet ben de Türkiye tatilimiz sırasında o saçma sapan jelleri görünce çok çok şaşırdım. Halbuki Bxl'de kullanırken böyle birşeye rastlamamıştım hiç..Ama premium modelini gördüm ki burda asıl onu kullanıyorum Derin için; ondan jel filan dışarı çıkmıyor. Beyaz pakette satılan ve kendisi mor renkli olan Prima..
onu kullanmanızı tavsiye ederim


Aysegul_Yagmur_Irmak

Demek genelde prima seviliyor ve kullanılıyor...

Ben nedense huggies'i hep daha çok seviyorum, tamam biraz kalın ama beni ve oğlumu rahatsız etmiyor, belini daha iyi sarıyor, primadaki gibi çok çiş yapınca sarkma durumu hiç olmuyor. Zaten primada yaşadığımız kanlı pişiklerin kansızını bile yaşamadım huggies'de. Bir de daha doğal geliyor, içinde kum gibi tanecikler yok, jelleşme durumu yok. Sırf pamuk gibi. Prima da kullanıyorum gerçi (her çeşidini kullandım-yeni bebek-aktif bebek-premium care-uyu ve oyna) ama huggies her zaman favorim. ;)

Huggies ile pişiksiz hayat. :D
Cevaplamak için Üye ol