9. ayda babaannenin evine oyun parkı gerekli midir?

BurcuAs soruyor: 4

1 ay sonra işe başlayacağım. Babaannemiz bakacak oğluma kendi evinde. Malum uyuması veya oynaması için bir yer gerekli. Çok hareketli olduğu için düz bir yerde asla bırakılamaz oğlum o yüzden babaannemizin evine bir park yatak- oyun parkı (travel cot denen şey) alsam çok mu gereksiz olur sizce? İçinden çıkamaz belki ama etrafı file ya böyle hapsedilmiş gibi olur mu diye bir duyguya kapılıyorum. Mothercare de gördüm bir tane, 100 TL idi, basit bişe zaten alt  açma, dönence vs. ihtiyacımız yok bu yaşta. Kararsız kaldım, tecrübe edenler paylaşırsa sevinirim :)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


BurcuAs

Evet doğru, sonuncusu daha çok kısa süreli eğlenceler için, ben bahsettiğim oyun parkını almalıyım en kısa sürede.. Çook teşekkürler yardımlarınıza..


yaseminun

bence de kesinlikle alın ,bizm evde ki park yatağı oyun odasında açık duruyor,bazen kapı çalıyor ,ya da tuvalete gitmem gerekekiyor,içinde olmaktan çok hoşlanmasa bile en güvenli yer orası.
Ama aklınızda olsun sakın büyük geniş yüksek oyuncaklar koymayın,hemen keşfedip basamak gibi üzerine çıkıp aşağı sarkıyorlar,sevgiler


ozgelif

Gündüzleri ananede ikamet ediyor benim kızımda.
Ben orada rahat uyuması için almıştım. E-bebekten sanırım kraft markaydı içinde yatağı ile birlikte 100 TL civarında idi. Uyuma amaçlı olduğu için dar almıştım ki fazla yer kaplamasın. Bizim işimizi çok gördü ve halende görmekte çünkü öğlen uykularını orada uyuyor kuzu. Tatile giderken de yanımıza alıyoruz.
Ama oyun amaçlı ya da oyalanmak hiçççç içinde durmadı benim canavar.Sadece fermuarı açık olduğu zaman içine girip çıkmaca oynuyor.


larem35

pilsanın oyun alanı süpermiş,keşke onceden haberim olsaydı:(biz park yatak kullanıyoruz evde krafttın oldukça geniş diğer park yataklardan.3 yaşına kadar yatma amacıyla kullanılabiliniyor.2,3 ay oncesine kadr içinde oyun oyunuyordu.işim olduğunda bırakıyordum içine şimdilerde 3 dk zor kalıyor bas bas bağırıyor kuzum.
Cevaplamak için Üye ol