Pipisinin ucunda yağ bezesi gibi bişi var?

pinarsultan soruyor: 6

Merhaba, bu sabah oğlumun altını alırken pipisinin ucunda 2 tane mercimek büyüklüğünde yağ bezesi gibi sarı-beyaz bişi gözüme çarptı. Her gün muhakkak kontrol ederim pipisini pislik vs. kalmasın diye.Ateşi falan iltihap olsa ateşi çıkardı herhalde. Yarın doktora götürücem ama şimdi yarına kadar içim içimi yiyor.  Aranızda böyle bişiyle karşılaşan var mı?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Zumrut_Mert

doktora mutlaka götürün tabi ama endeşelenmeyin bi ara bizdede oldu ama sarı değilde beyazdı bende tamizledim ertesi gün pipisi kızarıp cişdi cok korkmuşdum dktrma götürdüm oda işyerinden ayrılmış son bi ikigün gibi bekledim kendi kendine geciverdi heralde kullandıgım kremden diye düşünyorum cunki her alt degişdirmede pişik önleyci krem süryodum o toplanmişdır muakkak orda şimdi sürürken dikkat edyom cok şükür sonra böyle bişey olmadı. size geçmiş olsun iyi günler :)


firdevsdalay

ssünnet derisi orda bişey oluşturuyo bizde de var doktor bactroban sur dedi eger sünnet yaptırabilirseniz çok iyi olur .bizim ki geçmedi sünnet denildi.


pinarsultan

Sizinki de yağ bezesi gibi mi? Böyle beyaz gibi sarı gibi. Bu gün fark ettim.  Çok korkuyorum acaba canı yanıyor mudur.? Doktorunuz kremden başka ne  verdi? Neler dedi? Yazdıklarınız biraz içimi ferahlattı. Çok teşekkür ederim.


pinarsultan

merhaba, bu sabah doktora götürdüm oğlumu. KOrkulucak birşey olmadığını deri vs gibi kalıntıların zamanla orada birikebildiğini, sünnette o yağ bezesi gibi oluşumları temizlediklerini endişelenmememiz gerektiğini söyledi. Sizlere beni rahatlattığınız içimi ferahlattığınız için çok teşekkür ederim.


Zumrut_Mert

cok gecmiş olsun size


firdevsdalay

bu sorunlar tekrarlıyo ve bazen pıpısı şışıyo ıntıhap akıyo canının yandıgı cabası.en kısa zamanda sunnet ettirin.Cevaplamak için Üye ol