yandan çıtçıtlı tulum nasıl giydirilir?

burcuveduru soruyor: 4

acemilikle aldığım bazı tulumlar (idil baby ve chicco olanlar özellikle) yandan çıtçıtlı çıktı. sanırım bunların tasarımcıları hiç bebek altı değiştirmemiş :) bir bacağını tamamen büküp giydirmek gerekiyor. zarar vereceğim diye çok tedirgin oluyorum. bunun başka bir giydirme yöntemi var mı? ya da dizini bu derece bükmek zarar verir mi gerçekten?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


kedidirkedi

Bir şey olmaz, merak etmeyin. Bebekler çok ama çok esnekler. Hem karnınızda bacaklarının nasıl durdugunu hayal etsenize.


polen

önce bacakları giydirin,sonra gerisini halledersiniz,ama alt değiştirirken pek pratik olmuyorlar,benim de başıma gelmişti.


ozgu_naz

ben hiç tulum kullanmadım desem yeridir. sadece bir kaçkez giydi. çok minikken uyurken bile altını açmak zorunda kalıyordum hiç pratik değildi bana göre. hep ayaklı pijama giydirdim ben.çıkarıp giydirmek çok daha kolay geldi bana


sema_melis

ben hep mothercare den aldıklarımı giydirdim onlar çok pratik oluyor.ama chicco maalesef yandan ve arkadan çıtçıtlı yapmış gercektende hiç kolay olmuyor ben çok var diye kullanma gereği duymamıştım( ben sıkıntıya gelemeyen bir anneyim)ama sen kullanmak istiyorsan eğer merak etme bebişlerin önce çıtçıtsız taraftaki kolu ve bacağını geçir sonra diğerini giydir gercekten çok esnek oluyor bebişlerin kemikleri.Cevaplamak için Üye ol