Doktor raporu

dilek80 soruyor: 5

Sevgili anne ve babalar. Benim oğlum Aralık 2011 doğumlu ve seneye Eylül ayı sonu itibariyle 69 aylık olacak. 69 aylık çocuklar için doktor raporu zorunluluğu varmış. Bu rapor çok basit deselerde beni rahatsız ediyor. 69-71 aylık olup çocuğunu okula göndermeyenler ne yaptınız, cezasını mı ödesem diye düşünüyorum. İki sene üst üste anasınıfı okutup okutmama kararımı verebilmem için bu seneden netleştirmem gerekiyor.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


atakuzu

Bu yaşta zaten anasinifi. Bu sene anasinifina gidecek.Seneye dilekçe vereceksiniz bu sene Gondermeyecegim diye.Tekrar anasinifinda gidecek.Hu sene de gitsin evde oturmasin kanımca. İki sene sıkılır nasıl yapsak düşüncesini ogretmeniyle paylasin


dilek80

Evet bu sene anaokulu oluyor. Şu anda 5 yaş sınıfında. Benim vereceğim dilekçe yeterli olmuyor diye anladım araştırmalarımdan. Doktordan alınacak raporun içeriği sormak istiyordum.


gulsah_ata_mete

Dilekce yeterli olmuyor Aralik dogumlular icin. Bizden gecen sene universite hastanelerinden ya da egitim arastirma hastanelerinden istemislerdi. Cocuk gelisimcisi ya da cocuk psikiyatristleri yapiyor testleri. Hem kaydinin dustugu ilkokula, hem devam edecegi anaokuluna verceksiniz, raporu.

Bu sene degil tabii seneye icin soruyorsunuz anladigim kadariyla..


dilek80

Evet seneye için soruyorum. Siz aldınız mı böyle bir rapor acaba?


gulsah_ata_mete

Evet aldim.. Bu sene de anasinifina gitti..Cevaplamak için Üye ol