Ellerini yana açarak yürümesi normal mi?

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


umutarzu

Benim yeğenim de o şekilde yürüdü, cambaz gibi, gayet normal bu.


burcuveduru

geçen bir arkadaşımın yeni yürümeyi öğrenen oğlunu gördüm. o da sürekli elleri açık yürüyordu. dediğiniz gibi denge sağlama amaçlı sanırım.


iflah_olmaz

benim oğlumda 1 aydır yürüyor.dengeyi sağlamak için eller hep açık..gayet normal.


aytulll

merhaba, benim bir arkadaşımın oğlunun başına böyle bir durum geldi.Önce psikologlar otostik-asperger sendromu vs. dediler.ama yılmadı en iyi doktorları buldular muayene için ve izmir de konusunda iyi olan prof.olan bir çocuk nöroloğuna götürdüler.Adam "sosyalleşmesinde sorun var ama şimdi bu tanıyı pat diye koyamam hemen kreşe başlatın" dedi.Daha 21 aylıktı.ve kreşe başladı.çocuk evde anne ile hep yalnızdı sık sık ta tv karşısında. Aile uzakta.sadece pazarları anne baba arkadaşlarla olabiliyorlardı.kreşe başladı ve her ay inanılmaz yol kat etti.Dr 2 ay sonraya randevu verdi ve gitttiler.çok şükür otistik vs. değil dedi.Ama psikologlar otistik demişlerdi.aradan 1,5 yıl geçti ve çocuk çok şükür çok sağlıklı ve çok sosyal,akıllı..Lütfen bir doktora gitmeyin inşallah ilkinde iyi haber alırsınız ama olumsuz bişi öğrenirseniz lütfen çok iyi olan çocuk nöroloğuna götürün.Arkadaşımın doktoru psikologların bu konuda iyi bir teşhis koyamadığını söylemiş.Eğer izmirdeyseniz doktorun ismini de veririrm.Allah yardımcınız olsun ve inşallah hiç birşeyi yoktur kuzunun.


seres_esra

bu kadar üzülme şimdi sevgi ve düzenli eğitimlerle bunun da üstesinden gelinebiliyor çok tatlı evladın allah size bağışlasın inş son derece sağlıklıdır hiç bir sorun yoktur...



Cevaplamak için Üye ol