Akıtmayan Suluk

rabbit soruyor: 10

akıtmayan damlatmayan suluk varmı, always learning inkini almıştık çantada iki kere yan dönmüş, herşey sırılsıklam oldu, tavsiye edeceğiniz bir marka varmı

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


YesilAnne

http://www.consumer.philips.com/c/avent-bebek-sihirli-kaplar/11795/cat/tr/#

biz oğlum 6 aylık olunca 6m+ 'sını aldık ve inanılmaz memnun kaldık. Biraz pahalı ama kesinlikle tavsiye ederim.


YesilAnne

daha doğrusu biz tam olarak bu ürünü aldık, aynı zamanda da biberon olarak kullanabiliyoruz.

http://www.consumer.philips.com/c/avent-bebek-biberonla-besleme/airflex-260ml-scf643_07/prd/tr/


Marlasinger

Yeşil-annenin linkini gönderdiği hem suluğunu hemde biberonla takım olanı kullanıyorum.Ters çevrilince falan akıtmıyor ama oğlum su içerken ters tutuyor o zaman bikaç damla akıtıyor ama çok güzel bir ürün tavsiye ederim.


okanumut

ben de bu ürünü aldım, sarısıyla beraber, ikili olarak, fakat akıtmıyor diyemem, zaten amazon'daki yorumları da pek iyi değildi..ama çok güçlü emş gerektirmiyor..


Zelal_

http://www.e-bebek.com/biberon_ve_bardak/philips_avent/philips_avent_bpa_free_desenli_damlatmaz_bardak/PAV-PA1986
Biz şuan bunu kullanıyoruz, çantada filede orda burda her şekilde taşınıyo, hiç sızma, damlatma vs sorunu yaşamadık, yalnız bu sitede 6ay üstü yazıyo ama ürünün üzerinde 18 ay yazıyo ucu pipet gibi geniş ve sert plastikten... Ancak diğer uçlarda takılabiliyor, biberon emziği, 6 ay ucu, 12 ay ucu, 18 ay ucu vs vs... Philipsin kendi sitesinde daha net görünüyor...
http://www.consumer.philips.com/c/avent-bebek-bebek-besleme/340ml-18-ay-arti-sport-bardak-ucu-scf609_01/prd/tr/EmineKartal

Beyza da bunu kullanıyor: http://www.consumer.philips.com/c/avent-bebek-biberonla-besleme/airflex-260ml-scf643_07/prd/tr/
Bunu almadan önce bayağı araştırmıştım ve Avent'inki dışında akıtmama konusunda garanti verene rastlamadım. Fiyatı pahalı ama uzun zaman boyunca kullanılacağını düşününce çok da değil aslında.
Ben bundan 1,5 ay önce Beyza'nın suluğunu çantadan düşürdüm ve kayboldu:( sonra tekrar araştırmaya başladım daha ucuza başka bir şey bulabilir miyim diye. Tekrar aynı parayı vermek çok geldi de. Mahmutpaşa'daki Havuzlu Han'da bir satıcıyla üşenmedik orda satılan ve üzerinde akıtmıyor yazan tüm sulukları denedik ve hepsinin akıtlığını tüm esnafla birlikte gördük. Sonuç itibariyle yine aynısından aldım. Kesinlikle Avent'inkini tavsiye ederim, ne sızma ne de damalatma problemi yaşadık.


rabbit

herkese çok teşekkürler adres avent'miş:))


hacer

e-bebek sitesinde avent bpa free sulukta kampanya varPelinSelin

Nuby kullaniyorum ben de, sorun yasamadim hic. `non drip` yani akitmayan listesinden secmek gerekiyor. Yallarindaki tutacagini iki eliyle yakalayip, direksiyon gibi tutarak icmeye calisiyor, sonra onu etrafta ne varsa vuruyor vs ve herhangi bir akitma yapmiyor yine de... Gerci benim kizim daha kucuk, 8.5 aylik su an... Orada nerelerde satiliyor bilgim olmadigindan fikir veremeyecegim.


EmineKartal

Ben de biberon olarak Nuby'lerden aldım ama memnun kalmadım. Evet akıtmıyor ama çok güçlü bir emiş gücüne ihtiyaç duyuyor. Beyza uykuluysa veya uykusunun arasındaysa Nuby'den yeterince çekemiyor ve çekemediği için de sıkılıp bırakıyor sonunda. Beyza'yı yanımdayken zaten emziriyorum, gündüz de bir şey içmiyor biberondan, bir süre sonraysa anneanneleriyle köye gideceği ve gece yatmadan önce biberondan süt içeceği için başka biberon almaya karar verdim, BPA olayı nedeniyle de cam biberon düşünüyorum.
Ama suluk konusunda kesinlikle Avent'ten şaşmam:)Cevaplamak için Üye ol