oyuncak hak.

ibokerem soruyor: 4

2yasında oglum var nasıl oyuncak alabilirim ve hiç birşey yemiyor sadece süt ve bisküvü bana yrdımcı olursanız sevinirim

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Secil_

tahta yap bozlardan alabilirsin mesela,eğitim halıları var onlardan alabilirsin.sesli ışıklı müzikli,konuşan bir oyuncak eğitim halısı,bence çok faydalı ve eğitici.18+ yazıyor üstünde ama 2 yaş içinde gayet uygun bence.bir de oyuncak sitelerinde hangi oyuncak hangi yaşa uygun görebilirsin.

yememe olayına gelince,benimki normalde yerdi ama son zamanlarda benimki de yemiyor,benimki de 2 yaşında ve bence 2yaş sendromunu yaşıyruz.Zorlamıyorum,çünkü zorlayınca daha kötü oluyor.bırak yemesinn,akşama kadar aç kalınca,akşam evde 2 tabak dolu dolu yedi benim cadı.:))


CiciAnne

2 yaş oyuncaktan çok oyuna yöneldiği bir yaş olduğundan birebir gerçek hayatın taklidi olan oyuncaklar alabilirsin. Tamir takımları, tencere-tabak takımları, market standları, bowling vs. inanılmaz hoşlanarak oynayacağı şeyler olacaktır.


oyabes

2 yaş sendromu, hep duyuyoruz çevremizden. yemediği zamanlarda Pediasure verebilirsiniz, iştahsız çocuklarda çok etkili.


ibokerem

hepinize teşekkürlerCevaplamak için Üye ol