Külot Giymiyor

ColukluCocuklu soruyor: 4

Bu bir problem mi bilmiyorum ama şuan benim için problem. Şöyle ki, kızım artık kakasını tamamen söylüyor ve bende yeni bebek gelmeden onu tamamen bezden kurtarmak istiyorum. Yalnız günlerdir, alıştırma külodu olsun normal külot olsun denedim ama bağırarak kaçıyor giymiyor, üzerine gitmiyorum bende. Bugüne kadar doğduğundan beri hep çıtçıtlı body giydirdim ve ilk kez külot giyecek. Giydiremediğim için de bezi çıkaramıyorum, bezsiz külotsuz pijamayla dursun desem ya hiç giymek istemezse. Kendimden örnek veriyorum, bak o da giyiyor vs. türünden konuşuyorum ama yok giymiyor:( Bu bir sorun mu sizce?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


polen

üstüne gitmeyin.külot giymiyorsa tayt,pijama falan giydirin.kendisi ne zaman isterse giyecektir bence.hep öyle kalacak değil ya.


sevcanvet

boxer tarzı bi kulotu kulot olduğunu ona çaktırmadan şortmuş gibi giydirseniz ;) aynı sorun yiğenimdede vardı ve çooook uzun sürdü, hiç bi ısrar işe yaramadı sonuç.. idrar yolu enfeksiyonu oldu.. ona ısrar etmeden en azından pijamasının altına cicili bi kısa şort giydirmeye çalışın derim ben..


NihanDuru

üzerinde sevdiği bir hayvan, figür, kahraman olan renk renk külotlar işe yarayabilir.


ayserk

Merhaba, bende aynı durumu yaşıyorum. Kızım 2,5 yaşında tuvaletine alıştı,ancak tuvalet eğitimine başladığımızdan beri ne külot giyiyor ne de başka bişey evde çıplak dolaşıyor, dışarı çıkarken mecburen bez takıyoruz, yoksa bezsiz kıyafet giymiyor, siz bu sorununuzu 3 yıl önce paylaşmışsınız çözebildiniz mi yardımcı olursanız sevinirimCevaplamak için Üye ol