yıkamalı-kurutmalı camasır makinası

fattololo soruyor: 8

yıkama-kurutma bırarada olan camasır makınası kullananlar, makınanızın performansından memnun musunuz? ne marka kullanıyorsunuz?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


aysegulozcan1503

Bende kurutma makinasını ayrı aldım kesinlikle çok memnunum,birlikte olanlarınkinde kurutmasının iyi olmadıgını duydum hiç tavsiye etmemislerdi


silky

benim camasır makinam kurutmalı idi, ama hic memnun kalmadım, hic kullanıslı degil. Sonra ayri kurutma makinası aldım. cok memnunum.


wonderwoman

Ben samsungWD874DJF kurutmali camasir makinesi kullanyorum. Yaklasik bir yil oldu ve cok cok memnunum.tavsiye ederim.


ra_she_de

wonderwomen acaba modelin adı Samsung WD8704DJF olabilirmi bende bu makineyi almayı düşünüyordum da. eğer buysa birşey öğrenmek istiyorum kıyafetler dolap kuruluğunda çıkıyormu??
wonderwoman

Evet 8704 sifiri yazmayi unutmusum:)Tabi gayet kuru cikiyor. Zaten zaman ayari var istedigin kadar kurutabilirsin. Ama 5 kilo dan fazla kurutmuyor ki benim icin gayet yeterli. Ben genelde iki ila iki bucuk saat arasinda kurutuyorum ve yeterli oluyor. Sadece gomlek ve pantolon atmiyorum cnku gomlekler cok kirisiyor.


EDAVOLKAN

arçelik kurutma makinasıkullanıyorum 45 dakikada her türlü kalınlıkta giysi kurutabiliyor çok memnunum


eylemk

bende kurutmalı çamaşır makinesi düşünüyorum ama karar veremedim.dolap içi gibi bir yerde kulanacağım için endişe ediyorum.çok koku yapıyo diyenler var.
tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.


wild_rose

Bence almadan önce teknik servise sorun. Havalandirma olmadigindan bazı markalar küçük dolap içlerini önermiyor.


Cevaplamak için Üye ol