bebe bisküvisi

Taita soruyor: 5

bebe bisküvisi katıyorum kızımın sütünün içine. geceleri ve sabah 5 civarı mutlaka içiyor. hatta öğlen de içiyor ve hepsinin içinde bebe bisküvisi var hatta bayağı var. bisküvisiz de süt içmiyor. ne yapsam arkadaşlar, sütüne ne katsam?

internetten bebe bisküvisi tarifi arattırdım ama yapılanlar genelde yemek için. kızım sütütnün içinde istiyor. şöyle denenemiş sütün içinde eriyen güzel tarif bile arkadaş varsa verebilir mi?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


basakboran

geceleri süte bisküvü  vermemeye calışın bende kızıma geceleri süt verirdim bebekkende aksam ları yatmadan muhallebi verirdim gece tok tutsun diye fakat gece yatmadan ve gece verilen sekerli seyler ağızda bakterilerin coğalmasına nedne oluyormuş buda bademciği büyütüyormuş ve üst solunum yolu hastalıklarının ileriki yaslarda daha sık olmasına neden oluyormuş ve bende aynısı oldu kızımın bademciği büyük ve üst solunum yolu enfeksiyonu sık oluyo hatta alerjiside cıktı


Taita

evet haklısınız mutlaka. zaten ben de hiç istemiyorum vermeyi ama illaki süt istiyor. sütü de bisküvili istiyor. alternatif arıyorum şimdi.


esila

evde yapılan keklerden koymayı deneyin birde


Taita

kek erir mi ki sütün içinde hiç denemedim. bir denerim teşekkürler


damlaecrin

bebe büsküvisinin 1yasına kadar zararlı oldunu duydumCevaplamak için Üye ol