Hangi diş macunu?

nurturia soruyor: 4

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


o_z_l_e_m

Kizimada oglumafa yaslarina uygun elmex kullaniyorum.yumusak bir tadi var.bunun yaninda oglum icin yine zendium ve oral-b kullaniyorum biz ilk disleri ciktiginda fircalamaya basladik 5 ayliklardi yutmasindan korkmaniza gerek yok onlar yasa ozel cuki. Hic dis fircalamadisaniz eger ikiniz birlikte fircalayabilir daha olmazsa alismasi icin sizin dislerinizi fircalamasina izin verebilirsiniz kolay gelsin curuksuz disleriniz olsun;))


Bona

nenedent kullanıyoruz biz..


peyibal

Ben Efe'yi genel kontrol amaçlı bir pedodondiste götürmüştüm geçen yıl.Doktora bu soruyu sorduğumda piyasadaki güvenilir markaları tercih etmemizin en doğrusu olacağını söylemişti.Oral-B Stages kullanıyoruz ve zaten fırçaya sadece sürtüyoruz,çok çok az miktarda.Organik, bitkisel ,vs. adı altında piyasada bulunan diş macunlarının tamamen güvenilir olup olmadığının bilinmediğini bu nedenle tüm dünyada belirlenmiş standartlara uygun , kaliteli ve güvenilir markalara yönelmemizi tavsiye etmişti.


asna

biz danimarka'da yasiyoruz. 15 aydan itibaren ailenin kullandigi dis macunundan cok cok az, eser miktarda fircaya sürüp fircalanmasi tavsiye ediliyor, türkiye'de bulunur mu bilemiyorum, zendium marka dis macunu genel tavsiye. sevgiler..Cevaplamak için Üye ol