Otel tatiline bebek arabası götürmelimiyim?

MelekAnne soruyor: 7

Yarın tatile gidiyoruz ama ben o kocaman bebek arabasını götürmek istemiyorum. Bazı arkadaşlar sen havuzdayken o arabasında uyur falan diyor, ya da akşamları gezerken diyor. Bilemedim??

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


balbocegim

bazı otelerde bebek arabası olabiliyor sanırım. rezervasyon yaptığınız otele sorabilirsiniz. yoksada götürürseniz rahat edersiniz.


tekatan

göturebılırsın..baston tipi pusetler çok yer kaplamaz..bende almadım baston puset..bızım arabada buyuk nbayagı..eşim hiçbır yere goturmek ıstemıyor o yuzden pusetı


Defnemveannesi

Yaklaşık 1 ay önce almadan gitmiştik otelde  günlüğü10 euroya  kiralayarak onu kullanmıştık ama pek de temiz değildi mecburen idare etmiştik.

şimdi hafif ve pratik bir baston puset aldım mutlaka götüreceğim.


koksal

Kesnlikle götürmelisiniz.Çok Rahat oluyor.


peyibal

Bebek arabasız bir hayat düşünemiyorum, mutlaka götürün, bazen çocuklar odada uyumak istemeyebiliyorlar yada sıcak ve yorgunluktan kucak diye tutturuveriyorlar; bu durumlarda cankurtaran :))


nesejoy

kesinlikle goturulmeli. uyku icin cok ise yariyor. bir de o sicakta kucakta bebek tasimak ck zor oluyor


CokBilmis

Bence çocuğunuzun huyuna göre değişir.

Eğer pusette ve sesli ortamda uyuyabilen bir bebekse muhakka yanınıza alın. Yok eğer pusette uyuyamayan bir bebekse hiçbir işe yaramaz. Otelde bebeği nereye taşıyacaksınız ki? Otel dışında gezecekseniz bir sling alın yanınıza, hem hafif hem de taşıması kolay.

Ben tatilden yeni geldim. Kızım 21 aylık. Asla pusette uyumayan bir bebek. Seste ve ışıkta da uyumuyor. Öğlen uykusunda zaten ben de odadaydım. Öğlen 11-16 arası olabildiğince güneş altında olmamaya gayret ediyorum. Ya da babası yanındayken ben yüzüp güeşlendim (ee, hayat müşterek).

Akşam uykularında da park yatakta uyutup, başına bebek monitörü koyup çıkıp gezdim, diskoya gittim, eşimle başbaşa yemek yedim. Üstelik pusetle de uğraşmak zorunda kalmadım.Cevaplamak için Üye ol