ankarada erkek çocuklar için berber

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


fatos

Merhaba

Görümcem ilk seferde Mossa götürmüştü. 2. dede paris kuaföre. oğlu henüz 21 aylık onunda. Orda çizgi film cd si açmışlar. Ses çıkarmamış. Belki sizde cd gtürebilirsiniz.


burcubrsn

ben moss u tavsiye etmem..ancak benim basıma gelen  sizin de basanıza gelcek değil tabi..söyleki:

efe ağlıyo deli gibi,kuaför bekliyo dakikalarca.."ya niye bekliyosunuz baslasanıza çocuk kızardı iyce diyorum.." bu halde kesemem baska müşteriler rahatsız oluyo susması lazım " diyo bana !!

ben çoçuğumu tanıyorum susmaz diyorum sen basla da bitsin bir an önce..olmaz patronun talimatı diyo bana..
neyseki yalvar rica çocuğun saçını kestirdik ancak bi daha da ne kendim giderim ne efe yi götürüürüm..dolayısıyla isim yapmış kuaförlerden de soğudum artık..
aklınızda olsun sizinde..


senayc

yaaa,berber değil de,biz de babası kesiyor. Babyliss in saç kesme makinası var. Kensi saçını da kendisi keser,yiğit de alışkın sözümona,evde saç kesilmesine,makinanın sesine. AMa uzun sürerse sonlara doğru feryat figan ağlıyor. .her halükarda kuaförden az ağlıyordur. düşünülebilir bence. Tabii model felan hak getire.
----hayıyyy baba,hayıyyy,yeter artık,istemiyoyummm


kuzenyas

bizim oğlanın henüz traş vakti gelmedi ama ankamall de toysrus da  görmüştüm berberi vardı.giden var mıdır?memnun mudur ki?


kuzenyas

:))))))))) düşündüm de ...en son 2 sene önce girmişim toysurus a :)))) kapandı demek :))erkisisi

Keçiören Gazinoda 0-8 yaş grubu için 381 94 53
7 TL KESİM  ÜCRETİ Daha başka birkaç yer daha araştırıyorum öğrenince aktarırım


asligunuc

Oğlumun ilk saç kesimini eşiminde gittiği Uğur Mumucu Cad. Sonunda RECEPS berberinde yaptırdık. özel çocuk odası vardı. Ama fiyatlar yükseti. Bence çok da gerekli değil. Bizde eşimle reklamlar veya sevdiği bir program esnasında kısaltıyoruz saçlarını, 2-3 ayda  birde berber şekil verince idare ediyor.


ecelik

Eğer halen kendinize bir berber bulamadıysanız Golden Cut emin olun doğru adres. Karum un içerisinde 3. katta. Benim oğlumun traşını Erol bey yapıyor. geçen c.tesi oradaydık Egemen in 2. traşıydı ve kendisi tek başına oturdu saçlarını kestirdi biz inanamadık tabi...çok ilgililer ve çocuğa nasıl yaklaşmaları gerektiğini gerçekten biliyorlar.fatos

Biz e-bebekte kestirdik. Ama karum daha kolay bizim için. Bir dahaki sefere deneyebiliriz. Fiyatı nedir?


fatos

aslında sürekli bir berberleri yok. Yakındaki bir kuaförden randevu saatine göre birisi geliyor. Mağazanın bir köşesine araba şeklinde koltuk yapmışlar emniyet kemerli. Aynanın önündede oyuncaklar var. Daha farklı düşünmüştüm ama öyle değildi. Genede oğlum ağlamadan kestirdi. Fiyatıda 20 tl. İlk traşıydı. Daha önce başka yere gitmediğimiz içinde karşılaştırma yapamıyorum. Aslında traş olurken kamerayada almıştım ama genelde mağaza görüntüleri çıktı.Cevaplamak için Üye ol