gece uykusu?

hafire soruyor: 2

arkadaşlar bebeğimin uyku düzeni bozuldu. 1 ay öncesine kadar kendi odasında uyuyordu. tatilde 1 ay boyunca benimle uyudu. eve gelince düzenini hatırlar diye düşündüm ama malesef bensiz uyumuyor. tam uykuya dalıyor, 20 dk. sonra uyanıp beni göremeyince çığlık çığlığa ağlıyor. ben yanına gidince tekrar uyuyor. bu sefer de ben uyuyamıyorum 20 dk. da bir uyanınca. ne yapınca tekrar eski düzenimize kavuşabiliriz? 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


selencem

Ben sarilarak uyudugum kucuk yastigimi veriyorum, oynuyor, sonra yuzune suruyor ve oyle uyumaya calisiyor. Tam dalamiyor ama son anda 5 dakika kucakta sallayinca uykuya geciyor. Uyanir gibi olunca da yastiga sarilip tekrar uyuyor. Gun gelecek hic sallamayacagim diye umuyorum. Bu sabah da 6da uyanmis, yastikla oynarken buldum kendisini :)


hafire

cavaplarınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum arkadaşlar.uyumakla alakalı problemimiz yok da uyuyunca beni hep yanında istiyor. dün gece başiğini tekrar yatak odamıza taşıdık. en azından beşiğine alışsın diyorum. sürekli odasına gidip gelmekten yorulunca bi bakıyorum benim yatağımda:) beşiğine biraz daha alışınca koku, müzik ve uygulayabileceğim neler varsa onları yapıcam artık. yaaaa alıştığı düzeni bozmak çok kötü. İnş. ağlatmadan, sevdirmeye çalışarak eski düzenimize kavuşuruz.Cevaplamak için Üye ol