Gözdeki kayma ne zaman düzelir?

onat2807 soruyor: 5

Oğlum 8. ayını doldurmak üzere ve hala sol gözümüz içe kayıyor:(Şimdiye kadar 3 dr.a(çocuk) sordum geçici olduğunu söylediler ama artık bi göz dr.una gitmeyi düşünüyorum,daha ne zaman geçecek bu durum.Benzerini yaşayan var mı?Ve ne zaman düzeldi,paylaşırsanız sevnirim arkadaşlar..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


onat2807

Çok teşekkür ederim,hemen yarın dr.a gidip sonucu da bildiricem:)


onat2807

Evet gittikçe düzelen cinstenmiş çok şükür,baş büyüyüp,gözler burundan uzaklaştıkça kalkıyormuş bu sorun..


birsenf

Benim oğlumdada da bebekken vardı göz doktoruna götürdüm yok birşeyi dedi sonra daha iyi bir yere götürdüm oda göremedi yok dedi tekrar gittiğimizde gördü ve gözlük kullanması gerekiyor 3 yaşına geldi gözlüğü zar zor taktırıyorum sürekli takmıyor ama iyileşme hala yok bakalım 1-2 ay sonra tekrar göstereceğiz. Sizde takip edin 6 ay sonra yine gösterin bence.


onat2807

Çok üzüldüm,geçmiş olsun..Yıllarca gözlük kullanan ve lazer operasyonla bundan kurtulşmuş biri olarak gözlük kullanmanın ne zor olduğunu bilirim..Küçücük çocuk ne yapsın..Tavsiyenize teşekkürler,6 ay sonra götürücem tekrar..


onat2807

çok şükür,ama babasına bunları anlatınca dünya göze götürmeye karar verdik..bebekler sağlıklı olsun Allahım,canları yanmasın o miniciklerin..Cevaplamak için Üye ol