Stilll teee

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


tubavekizlari

valla benim sütümü artırıyor, öyle şakır şakır değil ama hiç işe yaramıyor diyemem. ama alkolsüz bira denemiştim o bebeşi huzursuz yaptı sütü de artırmadı


nilinmasali

ben cok faydasını gördüm


ipegim

O kadar çok şey denedim ki inanamazsınız..en çok milkplus işime yaradı o da 10. aya kadar falan dayanabildi.


nnunnis

sütü artırran en iyi şey bol bol su içmek.annegibi

arkadaşlar isterseniz dünya kadar su için süt artırıcı çay için yemek yiyin , eğer ZİHNİNİZ HEP DOLU İSE KAYGILI VE STRESLİ İSENİZ AYRICA SİZİ RAHATSIZ EDEN STRESE SOKAN BİRİ YADA BİRİLERİ VARSA işiniz biraz zor çünkü önce sizin rahat huzurlu mutlu olmanız ve bol bol uyuyup dinlenmeniz gerekiyor.


asyagezgini

Ben humana steel tee den fayda gördüm açıkçası.Onu hiç içmediğim günler ile 2-3 bardak içtiğim günler arasında fark oluyor.Sağınca da farkı daha net görebiliyorum.Mesela milupanın sadace steel tee yazan çayı var onu da kullandım o aynı etkiyi yapmıyor ama humana yazan sütümde fark oluşturuyor.Bulgur pilavı dedikleri gibi etki yapmadı mesela bende.


mother_of_sons

'şakır şakır' kısmını bilemem ama benimde sütümü artırmıştı. zaten azolan sütüm enazından artmıştı. oğlumda bişey faketmedimsehbal

still tee ben de kullandım,bebekte huzursuzluk gibi bir etkisini görmedim ama süt miktarını artırıyor,sonrasında gazı kaçmış maltana içmeye başladım,bardağa koyup süt köpürten aletle köpürtüp gazı kaçınca içiyordum.İçimi de keyifliydi, still tee den daha çok arttırıyordu.


Cevaplamak için Üye ol