tavsiye edebileceğiniz çocuk nöroloğu varmı?

meric soruyor: 7

kızım cumartesi gecesi ateşlenerek bizi çok korkuttu havale değildi bize göre ama doktorumuz olabilirde dedi çocuk nöroloğuna götür dedi.çocuğu havale geçiren anneler deneyimlerini benimle paylaşabilirmi iyi bi çocuk nöroloğu aramaktayız kimi önerebilirsiniz teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


babu

merhaba meric, oncelikle cok gecmis olsun. atesli havale cok tehlikeli birsey degil ama dr gormekte fayda var tabi.
bizim de norologluk islerimiz var. prof. dr. mine caliskan'a gidiyoruz. capa'da prof kendisi. her cuma acibadem kozyatagi'na geliyor biz orda goruyoruz. hem hastasi olan bir arkadasimizin hem de kendisi de prof olan pediatristimizin onerdigi bir doktordu. biz daha bir kez gittik (devami olacak) ama cok sevdik ve genel olarak pozitif yaklasimiyla da bizi rahatlatti. detay istersen ozelden de yazisabiliriz.

tekrar gecmis olsun


Aysegul_

Ankara'da oturuyorsanız Gazi Ünv'den Prof. Dr. Ayşe Serdaroğlu'nu önerebilirim. Benim hocamdı tavsiye ederim


babu

bu arada cocugu atesli havale geciren bir arkadasim da cok arastirip prof. meral ozmen hakkinda cok tavsiye duymus ve ona gitmisler, o da ondan cok memnundu. yine istanbul'da oldugunuzu varsayarak yazdim tabi bunu.meral ozmen, capa'da prof,  besiktas'ta da muayenehanesi varmis


lugesya

Porf.Dr.Mine Caliskan'a bizde gitmiştik Iremin bir donem kendi kendine titremeleri oluyordu, ürperir gibi .ne olur ne olmaz diye göstermek istemiştik. tavsiye uzerine gittiğimiz bir doktordu ve bende tavsiye edebilirim


meric

teşekkür ederim banuozçelik ve Draysegul 

istanbul bahçelievlerdeyiz.Çapa'daki mine çalışkan'dan randevu almaya çalışacağım.ayrıca doktorumuzda meral özmen'i tavsiye etti ama sabah netten baktım hakkında oldukça şikayet var ilgisiz olduğunu ve çapaya gelen hastaları muayenehanesine yönlendirdiğini okudum.para asla sorun değil böyle bir durumda ama yaptığını hiç etik bulmadım.ayrıca eğer yine tatmin olmazsam Draysegül'ün önerdiği Ayşe Serdaroğlu'na da götürürüm.olayla ilgili paylaşmak istediğim başka şeylerde var gece 23:00 gibi kol altından 35.5 ateş ölçtüm ve paranox fitil verdim(fitil kullanmam ama evde değildik çantamda bulunurdu)
gece 01.00 gibi 37.5 ateş vardı ne olduysa 10 dakika için de oldu uyuyordu ve ses duyduk yanına gittik  titriyordu ve morarmaya başlamıştı. suya soktum battaniyesini ıslattım 10 içinde hastanedeydik gözleri kaymadı ateş düşmeye başlayınca  eski neşesine geri döndü 1 gün hastanede kaldık dr havale konusun şüpheliyim diyor ama nöroloğa gitmemizi söylüyor.anlatırken dahi kötü oldum.paranox fitil etkili değilmi yada çantamda uzun süre kalmasında dolayı etkisini mi kaybetti bilemiyorum teşekkür ederim. 


elektrofizyoloji

Prof.Dr. Mine ÇALIŞKAN tavsiye ederim . Hastaları çok memnun, ŞİMDİYE KADAR HASTALARINDAN  HİÇ OLUMSUZ BİŞEY DUYMADIM.

EEG TEKNİSYENİ

FATİH YİĞİT

0535 477 43 86


elektrofizyoloji

* TÜM GECE EEG

* UYKU-UYANIKLIK EEG

* RUTİN EEG

* GECE 1-2 SAATLİK EEG

EVDE EEG ÇEKİMİ *

Tüm EEG'lerde %50 indirim

0532 731 43 85

Hastanelerin Yoğunbakım, acil, Yatan hasta servislerinde EEG Çekimleri Yapılır.*

www.eeguzerine.com

0532 731 43 85

 

EEG RAPORLARI: Çocuk EEG leri; Çocuk Nöroloji Hekimi tarafından rapor edilmektedir.

Sonuçlar: EEG Raporunun yanında tüm çekimin CD'si ve Kağıt dökümanları da verilmektedir.Cevaplamak için Üye ol