her alt değiştirmede kaka yapmışsa

Tunam10 soruyor: 4

oğluşum her alt değiştirmemde kaka ve çiş yapmış oluyor. yani günde 7-8 kez.
annem bunun normal olmadığını, belkide sütümün yaramadığını,böyle kilo almadığını söylüyor. oysa hastanedeki hemşire kaka yapmasının iyi olduğunu söylemişti.
kafam karıştı. gerçekten sütüm yaramıyor mu acaba?

Bu soruyu cevapla


24 Cevap


Ulku

:)) en guzelini yapmissin tunam10.
kisa, net, tatmin edici ve yormayan taktik!


Tunam10

valla ben ne desem inanmıyordu:))
bilmişlik yapıyorum sanıyordu.
bugünde doktor sanki biz tembihlemişiz gibi her konuya değindi. 
özellikle tv cuk oturdu. tv nin zararlarını anlattı.
sanki annemin yanıtını bilirmiş gibi  de eskiden gece gündüz 24 saat yayın yoktu, bu kadar kanal da yoktu. şimdi kontrolden çıktı dedi:)) bizimkinde ses yok:))


yuksel_

merhaba, bu sütün yaramıyor laflarına, az kaka yaptı sorun var çok çiş yaptı hasta mı laflarına kesinlikle kulak asmayın. daha 3 haftalık bebek, bu dönemde günde 10 kere de yapar, 3-4 gün hiç yapmayadabilir. hepsi normaldir. sonuçta bir düzen oturur, bir süre sonra günde 3-4 kez yapmaya başlar, sonra da 1-2 kez yapmaya. çok kaka yapması kabız olmasından iyidir kesinlikle. ayrıca, keyfinin yerinde olduğunu, güzel uykusundan, huzurla etrafı seyredip keşfetmeye çalışmasından anlayabilirsiniz. bugünlerin keyfini çıkarın, boşa fazladan stres yapmayın.


yuksel_

bişey daha ekliyim, Rüya da bu dönemde böyle çok kaka yapardı, 1.ay kontrolünde 1300 gr kilo almıştı...inanın kakanın kilo almayla bir ilgisi yok.
Cevaplamak için Üye ol