Çocuk Eğitimi Kitapları

dinlebeni soruyor: 6

 Çocuk eğitimi kitaplarının çoğu üniversitede aldığımız formasyon bilgilerinden öteye geçmiyor bu yüzden bu kitaplara karşı önyargı oluşturmuştum. Şu an Pedogog Adem Güneş Çocuklarda Mahremiyet Eğitimini okuyorum çok beğendim bu kitabı ayrıca Haluk Yavuzeri falan okuyunca önyargım yıkılmaya başladı. 

 Yararlandığınız kitap önerilerini bekliyorum

 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


elifinannesii

ADem güneşi bende okuyorum begendim birde Ali cankirlinin kitaplarını öneririm cogunu okudum beğendim..Sabiha paktunada okudum ama fazla egitim dilinde yazılmış kitaplari yinede faydalandım favorim Ali cankırılı


dinlebeni

Dün girdim kitapçıya Adem Güneşin  bir sürü kitabını aldım. Ali Çankırılı ve Adem Güneşin ortak bir kitabı var onu aldım. montessori konulu kitaplar aldım. Haluk Yavuzer Anne Olmak adlı kitabını aldım. Sabiha Paktunanın kitaplarını okumuştum önceden 3 kitapta dönüp dolaşıp hep aynı şeyi anlatmış hatta paragrafları örnekleri değiştirme ihtiyacı bile hissetmemiş artık takip etmiyorum onu.


dsarac

iyi de montessori kitaplari (mesela bizzat kendisinin "annelik sanatı" kitabı) hiçbiryerde satılmıyor bulunmuyor...elinde olan var mı? yada bulabileceğim biryer?


ipekkusgoz

Çocuğunuzla birlikte büyümek-Naomi Aldort


mert_mert

bende adem güneşin kitaplarını aldım çok beğendim..annelik sanatını okuyorum şuan


gulsumyusufali

bende bu aralar annelik eğitimiyle ilgili çocuğa öfke nöbetlerinde nasıl davranılması gerekteğiyle ilgili desteğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum bu aralar oğlumda sık yaşıyoruz bu durumu benim içinde hem annelik hemde çocuk için yardımcı olacak kitap önerilerinizi bekliyorum..Cevaplamak için Üye ol