anaokulu ,kreş anadolu yakası

erintra soruyor: 10

Kızım 25 aylık olduğunda okula göndermeyi planlıyorum.Bakıcımız hastalandı yeni biri yerine okulda daha mutlu olucağını düşünüyorum. Anadolu yakasında dikkatimi çekenler

Sare Şafak
akd kids
yeşil koza
denizatı kazasker uygun
mutlu kidspace
elma ağacı
deha

bilgisi olanlar  lütfen paylaşsın devam eden birinden bilgi almak bence en sağlıklısı şimdiden teşekkürler

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


AOA

Merhabalar. Oğluma uzun zamandır kreş aradığım için az çok fikrim var 2 okulla ilgili. Sare şafak çok güzel görünmesine rağmen en büyük eksisi okulda devamlı bir psikologları yok, haftanın 1 günü gelen biri varmış sadece. Bu yaş grubunda okulda devamlı psikolog olması genelde tercih sebebi.
Elma ağacı saydığınız listede en iyisi bence. Fazla büyük değil, sahibi oldukça anlayışlı. Sınıfları çok kalabalık değil, okul binası güzel.. Bol şans..


nehirdemir

merhabalar,
Erenköy Sare Şafakla ilgili aktaracaklarım var, çocuklar gerçekten çok bilgili ancak sınıflarda yemek yendiğine şahit oldum. Ve açıkcası bana hiç hijyenik gelmedi ve alışılmış okulların dışında hijyen konusunda problemler olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde değerlendirirseniz sevinirim


MelekAnne

Bende bu çevrede bir okul arıyorum. 3 ya da 5 yarım gün şeklinde. Ama fiyat olarak da biraz uygun istiyorum. Fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?


MelekAnne

bu bilgiyi verdiğiniz iyi oldu.. bana çok yakın ve nasıl acaba diye düşünmüşümdür.. bahçesi çok küçük göründüğü için hiç girmemiştim bile


olivia

@doktorevren,üzüldüm minik için:( karbonhidratli beslenme derken neyi kastettiniz ve bunun disinda sikayetiniz neydi okulla ilgili mahsuru yoksa paylasirmisiniz?SevimMmmm

Benim çocuğum Dragos Yapa Anaokuluna gidiyor çok memnunum. İngilizce ve Fransızca eğitimleri var. Pedagogları var. Çocuğum çok büyük bir gelişme gösterdi oraya başladıktn snra. çok okul gezdim ve en son oraya karar verdim. iyiki orası olmuş doğru karar vermişim. sevgi dolu bir ortamda büyüyo çocuğum ve okula giderken çok mutlu gözüm arkada kalmıyor. tavsiye ederim titiz bir anne olarak. bir bakın facebook adresini yazıyım : http://www.facebook.com/YaPaDragos


MyRain

Bu konuda benim de bir tavsiyem olacak. Çünkü emekli Türkçe öğretmeni olan annem ve Okul öncesi öğretmeni olan kız kardeşimin devraldığı bir okulumuz var: Maltepe'de yer alan ÖZDE ANAOKULU. 2,5 yaşındaki kızıma okul bulmak için başladı herşey. Ancak ailem eğitimci bireylerden oluştuğu için gönlümüze göre bir okul bulamamakla birlikte çevremizdeki birçok insanın da bu konuda arayış içerisinde olduğunu farkettik. Bu nedenle devraldık okulumuz. İdealist hedeflerimiz var. "Organik Beslenme", "İyi tarım ürünleri", "Endüstriyel gıdalarala savaş" gibi ilkelerle yola çıktık. Beslenme, eğitim ve temizlik ilkelerimizi incelemek için www.ozdeanaokulu.k12.tr adresini inceleyebilirsiniz. 

Herkesin yumurcağını gönlündeki kuruma gönderebilmesi dileğiyle,


izci_Anaokulu

Değerli annelerimiz, babalarımız;

 sağ olsun bir velimizin uyarması sayesinde  bu internet sayfasında kurumumuz İzci Anaokulu hakkında gerçeklerin çarpıtılarak, aslı olmayan bir senaryo paylaşıp kurumumuzu yıpratma ve yaralama kampanyası yapıldığını öğrenmiş bulunuyorum. Konu ile ilgili bir iki önemli noktaya açıklama getirmek isterim.

İzci Anaokulu mart 2013 itibari ile tüm kadrosu ile tarafımızdan satın alınmıştır. Bu tarihten itibaren okulun eski binası da terk edilmiş yeni 4 yıllık betonarme üzerine, çelik ile kuvvetlendirilmiş ahşap kaplama bir binaya taşınmıştır. Okulumuzda her türlü emniyet önlemi mevcuttur.

Okulumuzda hali hazırda 12 sabit 5 part-time eğitmen görev almaktadır. Tamamı konularında uzman ve yardımcı öğretmenlerimiz dahil üniversite eğitimli öğretmenler ile çalışmaktayız. Branş öğretmenlerimizin hepsi de alanlarında kariyer sahibi önemli eğitmenlerdir.

Okulumuzda Montessori eğitim metodu uygulanmakta olup Oxford üniversitesi dil okulu ile 5 gün İngilizce eğitimimiz mevcuttur. Montessori eğitimimizin gereği okulumuzda hiçbir zaman ödül ve ceza yöntemi uygulanmamakta şeker, kurabiye vb. şeyler motivasyon unsuru olarak tüm geçmişinde kullanılmamış ve kullanılmayacaktır.

Okulumuzda ki yemek ve sağlık konularında Anadolu Hastaneleri doktorları tarafından profesyonel danışmanlık hizmeti almaktayız. Okulumuz hakkında detaylı bilgiye aşağıda ki tanıtım kitapçığından ulaşabilirsiniz.

http://www.youblisher.com/p/1233606-Izci-Anaokulu-Tanitim-Kitapcigi/

http://www.youblisher.com/p/1229334-/

 

Lütfen bu mecrada ki karalama mesajlarına itibar etmeyiniz.

 

Çocuklarımıza paha biçilemez. Onlara en iyi hizmeti alarak,  yüreğinize sinen bir okula vermeniz ve mutlu olmanız dileklerimle. İyi günler.

 

İzci Anaokulu Kurucusu

Seyhun Kurtoğludoktorevren

Sayin yetkili, kurumun el degistirdigine sevindim, cunku ben kizimi gonderdigimde, yaklasik 3 yil onceki Pedagog oldugunu iddia eden ama vicdan , Cocuk sevgisi ve sagligi konularindan tamamen uzak olan, tamamen para odakli Belgin Temur ve esinin idaresindeyken cok kotu ve talihsiz seyler yasadik. Ilgisizlik, sagliksiz beslenme kosullari... Milli Egitim mudurlugu tarafindan Okul sorusturmaya alindi ve tarafimdan sikayet oldugu icin sahibi kari-koca parali bir telefon sapigi tutarak beni ve aliemi taciz ettirdi, olay Savciliga intikal etti. Cengelkoy karakoku ve savcilikta konuyla ilgili dosya ve Belgin temurun ifadesi bulunmaktadir. Konuyla ilgili hertur evrak ve kanit, tutanak da kayitlarda mevcuttur. O donemde maalesef boyle yipratici ve uzucu bir olay yasadik. Sayet bu kisilerle alakaniz yoksa, kurumu devraldiginiz icin sizi tebrik eder, basarlarinizin devamini dilerim. Dr.e. Kulpanza


filizkk

merhabalar,

kaygı içinde kozyatağı bölgesinde Anaokulu arayan herkese KOZZY AVM'ye çok yakın, şakacı caddesi taç sokaktaki Yeşil Koza Anaokulunu önerebilirim. Kurucuları eğitimci, tam gün psikoloğu olan Milli Eğitime Bağlı, fiyatları makul sevimli bir  Anaokulu. Geniş bahçeleri var,oyun, yarım, tam gün seçenekleri var. Çocuğu alıştırma amaçlı, veli katılımlı ücretsiz deneme süreçleri var.Sıcak bir aile ortamı ve beklediğiniz ilgiyi bulacağınızı düşünüyorum.  www.yesilkoza.com.tr web  sitesi veya facebook sayfalarından faaliyetlerini güncel olarak takip edebilirsiniz.


Cevaplamak için Üye ol