Medical park göztepe de sünnet??

cingan19 soruyor: 3

Merhaba arkadaşlar oğlumu yarın medical park göztep e hastanesinde sünnet ettireceğiz.Aslında bana kalsa ben medipol istiyordum ancak eşimin arkadaşının oğlu medical de olmuş oldukça da memnun kalmışlar bizde oraya gideceğiz.burada çocuğunu sünnet ettiren var mı?yada giderken yanıma neler almalıyım??tavsiye ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Not:Sünnet olmaması gerektiğini düşünen arkadaşlar yada bu eylemi gereksiz bulan anneler olabilir saygı duyuyorum fikirlerine ancak ben olup olmaması gerektiği sorgulamak değil sünnet yapıldığında ne yapılmasıyla ilgili bilgi almak istiyorum.Şimdiden herkese çok teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


picardi

Poseidon eger sorun olmayacaksa resmini gonderir misin?

Bir de oglun niçin 2. Defa sunnet olacak?


sevay34

Oğlumuzu daha 40 günü dolmadan sünnet ettirdik. kan kaybından kaybediyorduk o doktor yuzunden. kimsenın o doktora ve o hastaneye gitmesini tavsiye etmem. hemsirelerin bebeğin damarını bulmak ıcın defalarca deneyıp kan revan içinde bıraktılar. başhekim özgür devrim kılıç hepsinden beter saygısız düşüncesiz ukala bir adam. şimdi malesef memorial gibi iyi bir hastaneye geçmiş. aynı duruma hıc bır annenın dusmesini istemem. 


kumru7

Sakın Mustafa Akman 'ın doç.dr olmasına ve cocuk cerrahisi olmasina buyuk bir hastanede calismasina guzel sozlerine KANMAYIN İNANMAYIN. Hepsi koca bir HİÇ. Kendisi BECERİKSİZDİR, suçunu bile kabul etmeyen biridir. En mutlu gününüzü hatırlamak bile istemeyeceginiz bir kötü güne çevirir. Yamuk sünnet yapar. Aşırı kanar. UMURSAMAZ.Yanında yardım edenler ondan beceriksiz hastabakıcı kılıklı insanlardır. O büyük hastanede küçüçük bir odada sünnet yapar. Sünnet sırasında elli kişi girer çıkar onlarla konuşur. Böyle hassa bir iş için kendisi UYGUN DEĞİLDİR KESİNLİKLE DİKKAT. UZAK DURUN. BİZ YANDIK SİZ YANMAYIN.
Cevaplamak için Üye ol