kurabiye kavanozu

mibrim soruyor: 4

fisher price kurabiye kavanozu kullanan arkadaşlar memnunmusunuz? 7 aylık bebeğimin ilgisini çekip oyalanmasına sebep olur mu zira kucak kucak kucak..

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


canand

Merhaba

Benim kızımın oyuncağından ve zaman zaman oynuyor zira daldan dala konan bir tip benimki.Sizin çocuğunuz daha küçük olduğu için dikkatini daha çok çekebilir, çok fazla müzik yok içinde ama onun için eğlenceli olabilir ben tavsiye ederim güzel ve de eğitici bir oyuncak.


lacivert0

biz de internetten aldık daha gelmedi. benim bebeklerim çok küçük ama bakalım umarım ilgilerini çeker


burcaksahin

Arda onunla cok eglendi ve hala da egleniyor :) mmuzigiyle dans etti, kuabiye sekillerini kafasina koyup komiklik yapti, evi gezdirdi, kapagini sapka yapiyor ve nihayet sekilleri yerlerinden gecirmeye basladi. Gerci bazen sabirla dogru sekli ariyor bazen de kare ucgene giremeyince (!) sinirlenip firlatiyor :) biraz uzattim ama bizim icin son kurusuna kadar helal olsun dedigimiz bir oyuncak. Dilerim sizler icin de oyle olur.


Marlasinger

Bize hediye olarak gelmişti.Oğlum ancak 1,5 yaşında falan şekilleri takıyordu.Kızım ise henüz yapamıyor.Ayrıca şekiller bazen takılıyor ben bile yapmakta zorluk çekiyorum sıkışıyor özellikle de kalp şekli.Bence aynı mantıkta çok daha ucuz oyuncaklar var.Sadece elinizi kavanoza soktuğunuzda çalan 2 şarkısı için bence değmez.Cevaplamak için Üye ol