Süt arttırıcı damla kullanan var mı?

orijinalanne soruyor: 6

Geçenlerde nette gezinirken karşıma süt arttırıcı bitkisel bi damla çıktı adı GALACTAGO salus ilaç tarafından üretiliyor f.book gruplarından (salus ilac ) ucretsiz numune gönderiyorlar bana geldi. Ben tabi daha duyar duymaz eczaneden bulup aldim ama pek anlayamadım arttırıp arttirmadigi ama içinde faydali ekstreler var. Aranızda kullanıp süt miktarında çok fark gören var mı?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Dolunay96

Ben kullandim gunde 3 kez 15 damla diyor. Bana faydasi olmadi.


tiara

Süt miktarını arttırmak için günde 3 lt su, bol yeşillik, bulgur pilavı, malt içeceği, malt tableti, somon gibi yağlı balıklar deneyebilirsiniz. Bu arada süt üretimi arz talep dengesi ile ayarlanır. Bebeğinizin meme ucunu tamamen ağzına alarak yeterli sürede emmesi süt üretimini artıracaktır.


orijinalanne

Kesinlikle tavsiyeleriniz çok etkili. Ben de en çok etkiyi bira mayası yani Malt tabletinde gördüm. Bu damlanin da bebeğin gazını kestiğini düşünüyorum.


nurhav

Ben de kullandim hic faydasi olmadi bana. Gecen gun salebi sutle yapinca faydasi oluyor diye okudum. Onu denedim. Ciddi anlamda fark etti. Tavsiye ederim.


asyagezgini

Bunu bana bir arkadaşım tavsiye etmişti ve onun çevresinde kullananların sütünü artırdığını öğrenip onun üzerine tavsiye etmişti.Fakat ben zerre kadar bir faydasını görmedim.Belki sadece bebeğin gazına faydası olur diye kullanmaya yine bir süre daha devam ettim ama gazına da faydasını göremedim.


karanfilim

şu an simini hatırlamıyorum ama ben de ikinci kızımda aynı özellikte bir damla kullandım . Sonuç maalesef işe yaramadı .  Cevaplamak için Üye ol