İzmirde cold-mix

kle soruyor: 10

Arkadaşlar merhabalar küçük oğlum 2 haftadır nezle 2 gündürde ateşli. Ateş düşürücü dahil hiçbir ilacı içiremiyoruz.Burnu çoğunlukla tıkalı. Kulağı hasta olur diye korkuyorum.Dün nutri de biraz araştırdım cold-mix diye bir damla tavsiye edilmiş. 3 eczaneye sorduk adını bile duymamışlar.İzmirde oturup da bu damlayı kullananlar hangi semtten hangi eczaneden aldığınızı yazarmısınız.Ayrıca konu ile ilgili tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


mert_mert

coldmix biz kullanıyoruz ama damla sadece burun tıkanması için yani ateş grip alakası yok hiçbir işe yaramaz..sadece burnu tıkandığında yastığına damlatıyorsun rahat uyumasına azda olsa yardımcı oluyor ama siz diğer ilaçlarını zorlada olsa içirin..


ekin

Geçen yıl kullandık. Çok faydasının gördük. Bazen kendimize kullandığımız bile oldu. Bazen buhar makinesinin içine de damlattım. İzmir Bucada oturuyoruz. Geçen kış eczaneye gidip sorduğumda onlar da bilmiyorlardı. Ama ecza deposuna sorar, getirtiriz dediler ve aynı günde de getirttiler.  Ben dün sordum daha... 1 tane vardı ama az önce sattık. 17:30'da gelecek dediler. Almak isterseniz Bucada Öncü Eczanesi.   


mert_mert

tekrar yinelemek istiyorum coldmix sadece burun tıkanıklığı içindir..viks gibi birşey başka bir faydası yok..sanırım yanlış bilgi aktarılmış size. ateş öksürük kulak hiçbir fayda etmez..


kle

sevgili mert ateşini ıslak bez,fitil,duş gibi yöntemlerle kontrol altına alabiliyoruz.Burnunu açmamız şu aşamada çok önemli.Siz hangi semtten hangi eczaneden alıyorsunuz.Ben küçük yalıdayım.Mitat paşa,Balçova,konak,Hatay,Alsancak,üçkuyular,göztepe en kolay ulaşabileceğim semtler.
Sevgili ekin cevabın için teşekkürler. 


mert_mert

istanbuldayım çok uzağız ama bence burdaki bir eczaneyle görüş kargo yapsınlar sana 2 3 adet zaten çok ufacık bir işe ojeden daha küçük şişeşi düşün..elinin altında dursun ..bizde dün aldık ..kle

teşekkürler mert-mert


elifnazar

slm.cold mix sürekli elimin altındadır.bende bulana kadar epey eczane gezmiştim.2-3 tane birden alıyorum.egepark mavişehir eczanesinde var.adamlar artık beni tanıdı.özel getirttiriyorum :)))


kle

teşekkür ederim elifnazar.06

internetten siparişle getirttiik biz, ankarada bulamadık ecza depolarında bile, bu zor bulunması da soru işaretleri bırakıyor kafada, burun tıkanıklığında işe yarıyor ve hiçbir kötü yan etkisi yoksa neden daha yaygın değil satışı....


kle

Satışının neden yaygın olmadığını bende anlayamadım.Sorduğum eczacılar adını bile duymamışlar.Cevaplamak için Üye ol