2-3 yaş kışlık bot önerisi

sayna soruyor: 8

selamlar,

2.5 yaşındaki kızım için sularda rahatça zıplayabileceği,yağmurda koşabileceği bir bot arıyorum.önerisi olan var mı acaba?

teşekkürler herkese şimdiden

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nilayy

Ben geçen hafta tchibo'dan aldım. İçinde bir de sıcak tutsun diye kendinden peluş astarlı. Tavsiye ederim, ben çok beğendim.


atgltn

Vicco markasını şiddetle tavsiye ediyorum.. 


nevinc

Mrb Deichmann' bakmanizi oneririm makul fiyaf kaliteli bot :) sevgiler


maviboncukk

Nubebedn aldim. Chicco dan da almistim ama uzun diye giymefi, iade ettimsayna

teşekkür ederim herkese cevabı için. bugün flo ya gittik. çok çeşitli markaların modelleri, kaliteli ve uygun fiyata. sonuç polaris marka güzel bir bot aldık. herkese tavsiye ederim: flo yu.


miraymar

Biz adıdasın botundan aldık memnunuz hatta kırmızı aldım ilerıde kardesıne kalmadı ıçın :) ama Flo tavsıyesıne katılamayacağım Flo sadece satma odaklı bır fırma aldığınız malda sorun çıkarsa muhatap olacağınız kişi yok dıyelımki buldunuz sıze asla yardımcı olmuyorlar herzaman kullanıcı hatası sonucu kaynaklı oluyor ayakkabı ille ilgili sorunlar.

su gecırmez dıye aldığım Bot su geçirdığı ıçın gerçi götürdüğümde verdıklerı cvp kuru havalarda gıymelisınız oldu ne komık degılmı ama böyle Flo'mu asla !!!!


HAWOR

Numarasi uygunsa pazaryerimde bulunan botu bir incelemenizi tavsiye ederim. Geçen yıl yedek botumuz olduğu için bir defa giyebildi sadece.


Kozzy

vicco aldık biz, 98 tl idi fiyatı. çok ama çok memnunuz.


Cevaplamak için Üye ol