Çocuk mobilyası

pinarsultan soruyor: 6

Merhaba,


Oğluma ilk doğduğunda ikea'dan bir karyola almıştım. Şimdiye kadar bizim odamızda ve onunla idare ediyorduk. Bir süre sonra daha genış bir yere çıkıp ona oda yapmak istiyorum. Mobilyalarını nereden almalıyım. Fiyatı makul, kaliteli urunler nerede bulabilirim.? 
Şimdiden teşekküler


Bu soruyu cevapla


6 Cevap


selin_han

http://www.stylewood.net/?link=hak siteyi inceleyin. Biz kullanıyoruz ve çok memnunuz. 3yıl oldu alalı bu yüzden fiyatları konusunda birşey söyleyemeyeceğim.


GOGO05

bende çilek mobilyanın baby safari modelini kullanıyorum büyüyen modelini memnunuz


zeynepvedemir

biz modoko cocuk kalbinden aldik, cok memnunuz tavsiye ederim


kedidirkedi

İkea'dan şaşmayın derim


ipekkusgoz

Bize çok düşeş bir şey denk gelmişti. Aylarca maskoyu tavaf ettikten sonra hala kararsız kararsız dolaşırken doğtaş mobilyanın bebek yatağındaki kampanyasını gördüm yolda eve dönerken. En kısa zamanda hemen gidip bakmıştık. Doğtaş bebek mobilyasından çıkacağı için elinde kalanları çıkarma maksatlı yapmış bu indirimi. Sonra da başka bir doğtaş mağazasından da dolabinı bulduk, takım yaptık. Çok komik ama 250 tl'ye çıktı bunlar. Zaten şifonyer vardı kendimizin, onu da bebeğimize tahsis ettik, odamız da çok büyük olmadığı için bunlar bize yeterli oldu. Hala bulunabilir mi bilmiyorum ama yatağının bir dezavantajı parmaklığının sabit olması. Ama bunu da artık tehlike arz ettiği durumda ikeadan koruma alarak bertaraf ettik.Böyle kullanıyoruz şu anda.


guneyda

gogo05 ben de Çilek-Safari modelini kullanıyorum, ancak yatak korkuluğu sabit, alırken hiç aklıma gelmedi sonradan öğrendim bebek yataklarında ndirilebilen korkuluk da olabildiğini.
Böyle bir seçenek var mı Çilek mobilyanınm modelinde, senin korkuluk da sabit mi?
Çok zorlanıyorum geceleri yataktan alıp tekrar bırakırken...Cevaplamak için Üye ol