İlk bes anaokulu erenkoy

aaysegul soruyor: 6


Bu soruyu cevapla


6 Cevap


asamara

Merhaba, benim oğlum da 2,5 yaşında. Ben de Eylül dönemi okula başlatmayı düşünüyorum. İlk beş anaokulu benim de listemde ilk sırada yer alıyor. (Diğer seçeneğim de Sirus) Evime çok yakın değil bu sorunu aşarsak yani anaokulu evime çok yakın olmalı fikrinden kurtulursam, oğlum da severse (ki bahçesi çok cezbedici ve bahçeyi kullanan anaokullarından gözüküyor), ve fiyat konusunda sıkıntı olmazsa tercihim bu okul. Fiyat konusunda da bilgisi olan varsa paylaşımlarını rica ederim. Sevgiler..


Idil_79

Merhabalar,

Ben de kızımı yuvaya vermek için anaokulu araştırmasına başladım. Şu zamana kadar 6 anaokulu gezdim ve bunlar dan biri de İlkbeş. Sınıflarının biraz küçük gelmesi dışında en önemli farkı fiyatı. İndirimli olarak 1.750 TL/ay gibi bir fiyat aldım ben de. Ama Nazlı Hanım'ı, yaklaşımını ve sistemini çok beğendiğimi söyleyebilirim. İkinci bir tercihim Sirus Anaokulu oldu. Şu an için 3. sırada söyleyebileceğim okul da Yeşil Köşk Anaokulu.

Bu okullarla ilgili tecrübe, duyum ve deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,

Sevgiler,

İdil


Idil_79

Merhaba Ayşegül Hanım,

Tavanları yüksek dediğiniz gibi sınıfları o kadar büyük değildi. Bahçede muşabbadan bir çadır vardı zaten binanın sol tarafında, onu kış bahçesi olarak kullandıklarını belirtmişlerdi, tabanı tahta. Oradan bahsediyorsunuz sanırım?

Rakam diğer yerlere göre gerçekten çok yüksek, anaokul için bu kadar rakam verilir mi emin olamadım. Bu okuldan sonra beğendiğim bir okul 1.300 diğeri 1.050 TL rakam vermişken, değerlendirme kriterlerim konusunda biraz karıştım diyebilirim.

Paylaşımınız ve samimiyetiniz için teşekkür ediyorum. En erken kaçta başlayıp akşam en geç kaçta alabiliyorduk bunu hatırlayamadım.

Teşekkürler,


Idil_79

:( Akşam 17 benim için çok erken, en az 18:00- 18:30 a kadar açık olan bir yer olması lazım, mümkünse 19 a kadar açık olursa da iyi olur. Çocuklarımız için en iyisi olur inşaallah..

Çok teşekkürler,

Sevgiler,


lifeee

merhaba; ilk beş, neşem ve sirusla ilgili paylaşım yapabilir misiniz?


Berrin82

Bende Göztepe ve Ataşehir bölgesinde okul arayışındayım, Sirus merdivenköy ve ataşehir anaokullarından memnuniyet fazla ama ilkokulda da anaokuluna gittiği okula devam etmesini istediğim için karar veremiyorum, ilkokul ile ilgili olumsuzluklarda duydum. Sevinç Kolejinden de olumlu yorumlar aldım, Uğur koleji var bu okulların fiziki yapıları da daha iyi.. Çok kararsızım..Cevaplamak için Üye ol