ümraniye ya da çekmeköy kreş önerisi

nesli_han soruyor: 9

Merhaba arkadaşlar,

27 aylık henüz tuvalet eğitimine başlamamış kızım için Ümraniye Elmalıkent, Bulgurlu ya da Çekmeköy civarında güvenilir kreş arıyorum. Çok kötü bakıcı tecrübeleri yaşadık. Kızımın konuşması geri. Sevgi dolu, çocukları azarlamayan, sizin ya da yakınlarınızın deneyimlediği bir kreş var mıdır?
5 buçukta işten çıkıyorum. Tam gün zor olur mu ondan da emin değilim. Var mıdır öneriniz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


gulalp

Çekmeköy de yapa yı tavsiye edebilirim. Ben çok memnunum :)


nesli_han

Memnun olduğunuz özellikleri neler acaba? 2,5 yaşta kaç kişilik gruplar var ve kaç öğretmen. Ne tür etkinlikler yapılıyor ve servis imkanı var mı? Ne kadardır gönderiyorsunuz? Web sitesini inceledim ama sizin izlenimleriniz nedir?


z_erva

Arkadaş çekmeköyde elvana gönderiyor nasreddin hocadanda memnun olan arkadaslar var


nunup

hatboyu erenay ...kızım için kreş araştırırken tanıştım ..çok beğendim..ama denemem olmadı....bi bakmanızı tavsiye ederim....Hamster

Ümraniye yada Çekmeköy'de değil önereceğim kreş Dudullu'da Kampüş kreş.Araştırmanızı tavsiye ederim.Çekmeköy Taşdelen mevkiinde İnci Tanelerim'den memnun olanı da çok duydum.


byz

Merhaba
Kizimiz 2 yildir IlkYuvam ABC'ye devam ediyor. Cok memnunuz. Cekmekoy belediyesinin arkasinda yerleri.

Biri pedagog olmak uzere 2 kadinin emekleri ile kurulmus ve gelistirilmis. Sinif ve brans ogretmenlerinden (sanat, Ingilizce, muzik, dans, satranc) , verdikleri egitimden, yaptiklari aktivitelerden, gezilerinden, sosyal sorumluluk projelerinden, mutfagindan ve temizliginden cok memnunuz.
Okulun fiziksel sartlari da cok guzel, 4 katli bir villa, buyuk bir bahcesi var ve koca binalarin arasina sıkısmis degil, web sitelerinden de gorebilirsiniz!

Cekmekoy civarinda oturan ve anaokulu arayisinda olan herkese kesinlikle tavsiye edecegim bir okul!


meltemky

yapa ya gönderen anneler hala burdamı acaba. biraz bilgi alabilir miyim. çekmeköy bölgesinde bende kreş arıyorum fikirlere ihtiyacım var. 


gokhaniseri

3 yaşını dolduran oğlumuz Efe için geçtiğimiz Eylül ayında Çekmeköy bölgesinde kreş arayışına girdik.  Arkadaşlarımızın yaşadığı tecrübeler, internette kreş ve yuvalarla ilgili okuduğumuz yorumlar bizi korkutuyordu. Bu yüzden çevremizde çocuğunu kreşe gönderen herkesle konuştuk, internetteki bütün yorumları okuduk ve öne çıkan, tavsiye edilen kreşleri tek tek ziyaret ettik. Her gittiğimiz yerde eşim ve benim içimize sinmeyen birşeyler oluyordu. Bir tanesine oğlumuzu bir gün gönderdik, ikinci gün gitmek istemedi. En son olarak oturduğumuz siteden bir komşumuzun ısrarla tavsiye etmesi ve  mutlaka bir görün, işletmecileriyle konuşun demesi üzerine İlk Yuvam ABC Anaokuluna gitmeye karar verdik.  Anaokulunun işletmecileri olan Reyhan ve Oya Hanımların gösterdiği ilgi, eğitimle ilgili vizyonları, öğretmenlerin güleryüzlülüğü, sınıfların genişliği, eğitim alanının ferahlığı ve konforu ve işletmecilerin sürekli okulda bulunup her detayla bizzat ilgilenmeleri çok hoşumuza gitti ve gönül rahatlığıyla oğlumuzu buraya göndermeye karar verdik, oğlumuz 2 aydır sabahları heyecanla hemen hazırlanıp koşa koşa servisine binip okuluna gidiyor ve çok mutlu, bu anaokulunu kesinlike tavsiye ediyoruz.


esmo

Merhaba,

2.5 yasindaki oglum icin kres ariyorum ben de.

Umraniye, Cekmekoy civari guncel tecrubelerinizi paylasabilir misiniz?


Cevaplamak için Üye ol