Uğur böceği anaokulları

SHANS soruyor: 5

ben oğluma şişli civarında anaokulu arıyorum gerçekten çok zormuş en iyisini bulmaya çalışmak.bu arada uğur böceği anaokulu nu önerdiler . bu okulla ilgili tecrübesi deneyimi olan varsa ve benimle paylaşırsa gerçekten çok sevinirim. yada farklı okul önerileriniz varsa onlarıda öğrenmek isterim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Ebru_A

Benim deneyimimi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz, tam bir ticarethane, okulun parlak vitrinine kanıp çocuk emanet etmeyin derim, biz çok zor atlattık travmayı. Şu an kızım Mutlu Yuvam Anaokuluna gidiyor, Harbiye'de, yeri biraz uzak ama onun mutluluğuna değiyor. 


Bir de fiyatı daha uygun olan Dostluk Denizi ile görüşebilirsiniz, okul çok eski ve olanaklar kısıtlı diye orada kalmamıştık, ancak okul müdürü Necla Hanım çok ilgili ve şefkatli, düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.


SHANS

Mutlu yuvamda kontenjan dolmuş maalesef :( orası ile görüşmüştüm . İnanın ne yapacağımı şaşırdım 1 sene daha evde mi otursun die düşünmeye başladım.


SHANS

Mutlu yuvamda kontenjan dolmuş maalesef :( orası ile görüşmüştüm . İnanın ne yapacağımı şaşırdım 1 sene daha evde mi otursun die düşünmeye başladım. Minik yıldızlar i duymuş yada görüşme fırsatınız olmuştu acaba.


sizinkininadine

Bende kesinlikle Mutlu Yuvam'i oneririm. O civarda bir suru okulu arastirmis, incelemis biri olarak gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim.


sizinkininadine

ugur bocegi ve sevgi yumagi icin "aman sakin" dan baska birsey diyemiyorum. Neyse kontenjan dolmus demissiniz simdi gordum, kusura bakmayin. Seneye umarim deneme sansiniz ve diger okullarla kiyaslama sansiniz olur.Cevaplamak için Üye ol