Bebeğim 14 aylık hala depresyondayım ? :(

banuela97 soruyor: 4

Kızlar lütfen yardım edin gerçekten aylardır işin içinden çıkamıyorum dogdugundan beri bana zulüm gibi geliyor cocuk büyütmek oysa bende gülerek oynayarak mutlu bir şekilde büyütmek istiyorum fakat şunu şurdan şuraya kaldiricak bile halim yok bunun sebebide depresyon hep yatıp uyumak istiyorum eşimlede aram bu yüzden bozuluyor ne yapmalıyım böyle uzun süre depresyon geçiren var mi ?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


adayAnne

Gidip kan testi yaptırmanızı tavsiye ederim, Demir B12 Dvit özellikle bunların eksikliği bu tarz durumlara neden olabiliyor. 

Ama hiç bir eksiklik yoksa da bakış açınızı değiştirmeye çalışın, dibi görünce genelde yükselmeye başlayacaksınız demek oluyor.

Çok şükür sağlıklıyım, sağlıklı bir çocuğum var bir evim bir ailem var diyerek şükredip yapılacak işleri planlayıp yapınca, yardım alabileceğiniz biri varsa yardım istemekten çekinmeyerek süreci kolaylaştırabilirsiniz.

Baktınız olmadı psikolojik destek almaktan çekinmeyin, tek bir hayatımız var onu da düşük enerjiyle geçirmek zorunda değiliz, değişime inanın :) çocuk bakımı çok zor bence de haklısınız, ama o çocuğun en kıymetli zamanları şuan modunuzu yüksek tutmaya çalışın. 


mrslikbr

Cocugun saglikli buna sukret ve kendine gel lutfen ya bi rahatsizligi olsaydi Allah korusun onun sana ihtiyaci var 


Desario

Devlete bağlı ücretsiz çalışan psikologlar var, bulunduğunuz ildeki sağlıklı yaşam merkezlerinden öğrenebilirsiniz. Bi danışın, nasılsa daha iyi bilirler. Geçmiş olsun. 


lupacan

Etrafımda bu şekilde doğum sonrası uzun depresyon yaşayan çok anne var, yalnız değilsiniz zamanla ve sizin çabanızla geçecektir.Cevaplamak için Üye ol