Hipospadias

peperoni soruyor: 10

Arkadaslar,oglum yarim sunnetli olarak dogdu,idrar deligi de olmasi gereken yerin biraz altinda.sema hastanesinden mevlut korkmaz'a muayene ettirdik,vakit kaybetmeden ameliyat olmasi gerektigini soyledi.mevlut bey'e bu ameliyati yaptiranlar var mi,varsa sorun yasadiniz mi?acilen doktora karar vermemiz gerekiyor.cevaplarinizi bekliyorum.simdiden tesekkurler

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


suedamenar

ben oğluma 1 yaşında yaptırmıştım. ankara da devlet hastanesinde oldu. 2 gün zorluk yaşadık. deliklerin arası fazla değildi. ama peygamber sünneti olduğundan yapılması gerekliydi. bazen deliklerin tıkanma durumu olabiliyor. bunu zaten çocuk çişini yapamadığı için belli ediyor.

bahsettiğiniz dr ismini bilmiyorum.

çok geçmiş olsun. sağlıcakla kalın


m_eymen

Suadamenar Ankara' da hangi devlet hastanesinde yaptırdınız sünneti. İzmit' te bir tane doktor sünnet derisi önde sünnet olsun demişti. Ankara' ya gelince geçen hafta Dışkapı çocuk hastanesine götürdüm. 6 yaşından önce yapmıyoruz dediler. Sünnet derisini az geri çekti, gerek yok dedi gönderdi. EE ben yaptırmak istiyorum var mı böyle bir saçmalık. Özeller de çok pahalı. Keçiören Özel hastanesi bile 500 liradan başlıyor.


alpellaa

Çocuk cerrahi yapıyorsa verebileceğim isimler

Nur danişmend

Nüvit sarımurat

Cem kara


Kozzy

çocuk cerrahi çin ; medical park göztepe mustafa akman ( oğlumun sunnetını yapmıstı 50 gunluk ıken )


ayson

Hacettepede serdar tekgüle yaptırdıkmomi

Cerrahpaşa Hastanesi Bulent onal a yaptırdım. Aynı sızdekı durum vardı. Gozunuzde buyutmemeye calışın.bız aynı gün akşam evdeydık. Sadece ılk gun tuvaleteini yaparken biraz huysuzluk yaptı. Ertesi gün mutlu mutlu oynuyordu. Sımdıden gecmis olsun.


peperoni

Cevaplar icin cok tesekkurler.ozlemutku ben de simdi cerrahpasa'yi arastiriyorum.burdan bir arkadas cerrahpasa'dan prof.haluk emir'i tavsiye etti.bulent onal'i da arastiricam. insallah biz de bu sureci kolaylikla atlatiriz.ben de gozumde buyutmemeye calisiyorum ama oglum daha cok kucuk oldugu icin tedirgin oluyorum.


momi

Bizde ayni sizinki gibi durum vardı. Cocuk üroloji de tek isim cerrahpasadir. Oglumuz ameliyattan ciktiginda ne serum ne de sonda vardı. 2 saat sonra hastane odasinda yatakta zıplama istiyordu. Aksaminda evimize geldik. Özel hastaneyede götürmüştüm. Sadece paranızı istiyorlar. Biz cerrahpasada yaptirdik. Yinede tercih sizindir. Ben bahsettiginiz dr ismini bilmiyorum. Ama Bülent Önal dan memnunduk.peperoni

Dun bulent onal'in muaynehanesini aradim ama ameliyatlari cerrahpasa'da yapmiyormus.florance night.ve baska birkac ozel hastanede yapiyormus.cerrahpasa'da randevu icin cok beklersiniz,cok sira var dediler.ama ben yine de cerrahpasa'ya da goturup gostermek istiyorum.(randevu alabilirsem)


momi

Çok ilginç. Biz 9 aralıkda ameliyat olduk. Üroloji Polikliniğinden randevu alarak gösterebilirsiniz. Ünv hastanesi oldugu için alt ust yetki durumları çok karisik ama Bülent beyin bir ekibi vardı. Bizimle ilgilenen nerdeyse 10 tane asistan vardı. Ama son söz hocahocalarinindi.. poliklinikte hocayı bulmaniz zor. Ama muayene eden doktorlar ameliyat icin sizi yonlendiriyoorlar ve ameliyat listesine adiniz yazılıyor.


Cevaplamak için Üye ol