Oto koltuğu 9*18 kg, nelere dikkat etmeliyim

guneyda soruyor: 4

Arkadaşlar oto koltuğuna geçeceğim ana kucağından, model seçerken nelere dikkat etmemi önerirsiniz? Pratikte yaşadığınız zorluklar/kolaylıklar açısından tavsiyelerinizi alabilir miyim? Ne bileyim bazıları çok zor bağlanıyormuş mesela, bağlayana kadar çocuk da patlıyor diyen bir arkadaşım oldu..buna benzer "aklında olsun, alırken dikkat et" dediğiniz noktalar var mı?

bebek arabasında ve mama sandalyesinde buradaki tavsiyeleri gözönünde bulundurdum ve çok güzel seçimler yaptım, umarım bunda da aynı şekilde olur:)

şimdiden teşekkürler

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


beyzabebek

ben arabayla cok yolculuk yapmıyorum diye mothercareden sadece oturur pozısyondaolanını  aldım.ayına gore yatanlardan almam gerekıyodu.sonrada sımdıkı gıbı oturur vazıyette olanlardan.bende ıkı masraf olmasın dıye oturanı aldım ama sımdı pısman oldum gece felan yolculuk sırasında uyuyor ve bası hıc rahat etmıyor.paylasım dedım 


nnunnis

Biz 15 gün önce kidicare 9-25 kg. olanını aldık 3 yatış pozisyonu var çok güzel baş kısmı da çok sıkıcı değil netten bir araştırın isterseniz.


duygununruzgari

benzer bir arastirma sürecindeyim, önerileri bende bekliyorum, o kadar cok cesit var ki...


MCA

guneyda, bende araştırma içerisindeyim. römer mi maxi cosi mi derken geriye dönük koltukların  daha güvenli olduğunu tartıştıkları bir konuda buldum kendimi. okudukça kararsızlığım bin kat arttı.

http://www.nurturia.com.tr/questions/59709e41-f922-463f-b7a8-9e9f015d7f17/1/geriye-donuk-otoaraba-koltugu-hak
Cevaplamak için Üye ol