İtmeli bisiklet

dilek80 soruyor: 10

Selamlar.

Arkadan ebeveyn kontrollü, itmeli bisikletlerde tavsiye deneğiniz marka var mı? Çok şirin görünüyorlar ama hangisi güvenlidir. Bahsettiğim bisiklet şu türdekiler:

http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/1082-Sunny-Baby-Ufo-Ebeveyn-Kontrollu-Bisiklet-Mavi.aspx

Yardımlarınız için teşekkürler......

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


nilinmasali

Ben pandalardan almıştım,ama oturma kısmı cok kısa bir süre sonra bacaklarının arkasını kesmeye basladı,pedal yerine kullanılan ayak basma yeriyle koltuk mesafesi cok dar bi deneyip öyle alın,birde ön tekerden arka tekere kadar olan mesafenin uzun olduğu bi model secerseniz daha az devrilme riski oluyor


SimgeAda

Smart bike ti sanirim 3 yasina kadar tepe tepe kullandik :)


dilek80

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Simgeada, smark bike diye bulamadım internette, nasıl bir şeydi?


firis

denemeden almayın bence kullanışsız olabiliyor bazı modeller


SimgeAda

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.joker.com.tr/img/ST/ST24560BR.GIF&imgrefurl=http://www.joker.com.tr/Product.aspx?stkID%3D24560&h=500&w=500&sz=64&tbnid=-ubzrVCvoWb5gM:&tbnh=91&tbnw=91&prev=/search%3Fq%3Dsmart%2Btrike%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=smart+trike&usg=__vGwVZ-O2TsMDqCI_dWhi5nO3Cz0=&docid=GaRLF2IPBmg31M&hl=tr&sa=X&ei=2_X8UN6_Do-RhQey2ICYCg&ved=0CDYQ9QEwAQ&dur=1109  smart trike mıs evet. fıyatı bıraz pahalı ama bız cok uzun sure kullandık. bundan sonra dırek ıkı tekerleklıye gectı (tabıı kı destek tekerlerıyle) ..
pılsanın bır modelını aldı arkadasım kızı uzun boylu bı cocuk olmasına ragmen desteklerını cıkarınca ayakları pedala ulasmadı( motosıklet gorunumlu bı modeldı) bu önemlı bır ayrıntı alırken mutlaka oturma yerı ve pedal mesafesıne bakın...Tibetinannesi

smart trike 1 yasında aldık hala kullanıyor korumaları cıkardık.mtulumen

Ümit Bisiklet'ten Hello Kitty Model 16 jant bisiklet aldım. Süslü püslü diye bir de Türk markası diye kandık.
Bisikletin heryeri dökülüyor. Arkada sepeti var, jant sepeti taşımıyor sürekli gevşiyor ve fren pabuçlarının arasına giriyor. Ayrıca beyaz lastikleri çok uyduruk ufalanıp duruyor, 1 sezon anca dayanır. Hello Kitty Lisanslı ürün diye fiyatı piyasaya göre yüksek ama malzemeler hep çin malı ve çok kalitesiz. Kendi servisleri bile lisanslı ürünlerin kalitesinin düşük olduğunu itiraf ediyor. 
Bir de benim aldığım bisikletin iç lastiği yamalı çıktı firmaya söylüyorum gelin yeni iç lastik verelim falan diyorlar ancak ayıplı mal olmasına rağmen iadeye yanaşmıyorlar.
Özetle yine yerli malı aldık yine mağdur olduk. Kimseye tavsiye etmiyorum.   Çocuk bisikletleri bisikletten çok Çin malı bir oyuncak tadında.Guneysmom

Siz siz olun internetten bilinmedik marka almayın ben o hatayı yaptım ikinci gün elimde kaldı Crayz markası bir bisiklet.


eyuzugulec

 


Cevaplamak için Üye ol