Tempur yatak deneyen var mı ?

zynp_kys soruyor: 10

Yeni yatak alıcağız magazada tempur yatak çeşidini gördük ve çok beğendim Sanki bir kum var yattığınızda sizin vucüdunuza göre şekillenip pamuk üstünde yatıyor gibi mükemmel bir his oluşturuyor elimi koyduğumda sanki bir şey eriyor elimin şeklini alıyor anında ..

 Fiyatı çok yüksek 5900 indirm falan 5000 falan geliyor sizde bu fiyat tempur yatak için değermi bilgisi olan arkadaşlar samimi olarak olumlu olumsuz yardımlarınızı bekliyorum ...

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


Alef

Kesinlikle deger, tempur yatak ilk olarak NASA nin astronotları için uzayda kullanılmak üzere tasarlanmış daha sonra insan saglıgı üzerindeki olumlu etkileri üzerine piyasaya sürülmüş fiyatı o nedenle biraz yüksek, tavsiye ederim tek olumsuz yani esim ve ben kendi yatağımız dısında başka bir yatakta yatamaz olduk hatta almisken yastığınıda alın fiyatı sizi korkutmasın çünkü yatak bence çok önemli ve çok sık alınan birsey değil ayrıca biliyosunuz yataklar mikrop yuvası ama bildigim kadariyla tempur gözle görülmeyen mike tarzı yaratıkları barindirmiyormus.


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Hamileliğe bağlı bel ağrılarım oluştu yatağımızda epey eskidi yeni yatak arayışına girdik. Tempur'u çok övdüler fiyatı epey pahallı değer mi? kullanan fikri olan varsa paylaşabilir mi?


yoseduru

bende uzun zamandır araştırıyorum tempurların bu kadar pahalı olmasının sebebi yurtdışından gelmesi ve gümrük-vergi işlerinden dolayı türkiyede işbir bu işi yapıyor visco yataklarda tek patentli üretici işbir bende işbir den alıcam gibi görünüyo


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

işbire bakmadık açıkçası gitmekte fayda var ..


Refika

Arkadaşım tüm yatak çeşitlerini denemiş biri olarak kesinlikle TEMPUR.Kesinlikle değer, çünkü ömrün yarısı uykuda geçiyor,İŞbir filan kıyas kabul etmez , denedikten sonra  inanın daha önce hiç iyi yatakta uyumamışım diyeceksiniz.Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Refika showroomda 5 dk yatmakla anlayamadım açıkçası uyumak gerekiyor herhalde:) Eşiminde orjinal ürün takıntısı vardır olmuşken tam olsun hesabı. Yoseduru'nun yorumundan sonra İşbire de  bakalım dedim yok dedi... muhtemelen tempur alınacak..


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

son gelişmeleri bildirmek istedim...Biz tempur yatağı ve yastıkları aldık.. bikaç gecedir kullanıyoruz. gerçektende çok rahat . sırt ağrım çok azaldı. hamileliğe bağlı olarak sırtüstü yatamıyordum. ya sağa ya sola dönmem gerekiyordu. bu sorun ortadan kalktı çok rahat ettim. yastıklarda ayni şekilde .. eşimin yastık problemi var. bir türlü beğenmez evde ufak çaplı bir kolleksiyornu oldu diyebilirim . ama bu yastıkla rahat ettiğini söyledi. şimdilik çok memnunuz sanırım verdiğimiz ufak çaplı servete değecek :) 


organicanne

şuan tempurun sitesine bakıyorum ama çok fazla model var sanırım. sizin kullanıp tavsiye ettiğiniz model hangisi?Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

bizim aldığımız orıgınal 20 yatak olarak geçiyor.5440 idi  http://www.tempur.com.tr/page23967.aspx?Tempur%C2%AE'dan-OR%C4%B0J%C4%B0NAL-20-Yatak-(20cm)&_p=91&_c=152yastıklarımız symphony olanlardan 345 liraydı ..

bir ay önceki fiyatlar şuan nedir bilem.. 


organicanne

teşekkürler. istanbula gittiğimde ilk işim tempur magazasına uğramak olacak.


Cevaplamak için Üye ol