Ankara ingiliz kültür koleji

knidos soruyor: 7

Ankara İngiliz Kültür Kolejleri hakkında bilgisi  olan varmı? Çocuğunu gönderen aileler memnunlar mı acaba?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


derininannesiyasemin

açıkçası bende merak ediyorum bende düşünüyorum göndermeyi ilerde


knidos

bu okulu araştıran veya bilgisi olan kimse yokmu?

 


nrkrtl

oğlum İngiliz kültür kolejinde 2. sınıfta...

okulumuzdan da öğretmenimizden de memnunuz. oğlum okuluna severek gidiyor. ama bu sene okulumuza yoğun talep oldu ve mevcut çok arttı, umarım  bu durum eğitim kalitesini düşürmez. 


bihterege

biz 3 yıldır İngiliz kültür kreşine gidiyoruz ee tabi ilkokulda ilk tercihimizde gittiği kreşin koleji oldu ama maalesef 15 kişilik oğlumun sınıfında hiç kimse buraya göndermiyor çocuğunu. Fazlasıyla doymuş ve umursamaz mı demeliyim bilmiyorum ama karşımda çocuğumu emanet ettiğim yerdeki insanlarla konuşabilmeyi yanlış ve eksiklikleri tamamlama, olayı çözme eğiliminde ve bulunduğu noktayı sindirmiş kişilerle muhatap olmak isterim.

İngilizce öyle de böyle de öğrenilir okuma yazma vs vs de ama önce teslim ettiğim yavrumun emin ellerde olduğunu bilmek benim için esas. Ben tercih etmedim, güzel şeylerde duymadım, gittim görüştüm olumlu bir yanda bulamadım. 
öğretmenlerine verdikleri maaşın düşüklüğü mü, yeni açıldık ama biz asla yanlış yapmayız süperiz takıntıları mı yoksa ilk yıllarındaki bu fazla ilgi şımarıklığı mı bilmiyorum ama maalesef İngiliz kültür kolejinin herhangi mahalle arası bir kolejden farkı olmadı benim gözümde hatta daha da kötü olduĞunu söyleyebilirim...
Çocuklarımız için inşallah en doğru kararı verebiliriz ve hep karşılarına iyi insanlar çıkar...


knidos

Ben araştırmalarım sonucunda kızımı bu okula kaydettirdim bu sene.  Ben şimdiye kadar gayet memnunum. Ben kreş değişikliği yaptığım için çocuğumda bu okulun olumlu etkilerini gözlemleyebildim. Burada çok mutlu bir çocuk oldu. Öğretmenler kreş anaokulu seviyesindeki bir çocuk için son derece iyiler,ilgililer, sevgi dolular ve herşeyden önce çocuk iletişimi konusunda bilgililer. ilkokul kısmını bilemiyorum.Ama burada biz son derece memnunuz.

Kızım kısa sürede ingilizce de konuşmaya başladı. Okulda öğrendiği basit cümleleri güzel kullanabiliyor. İngilizce öğretmenleri de oldukça iyi.


Defnemveannesi

Bu okulun senelik fiyatları nedir acaba.b

Bbende kızımı göndermeyi düşünüyorum.


Nursenabukun

Çocugunuzu o okula sahsen yollamanizi onermem. Pedegojik formasyonu olmayan ogretmenleri alip calistiriyorlar ayrica henuz cocuklarla deneyimi olmayan kisilerle is yapiyorlar.Cevaplamak için Üye ol